Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek, American Wheat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Lwówek, American Wheat

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brudny/mętny bursztyn. [3.5]
    Piana: Jasnobeżowa, obfita, jednolite drobne pęcherzyki, całkiem trwała, pięknie zdobi szkło. [4.5]
    Zapach: Słaby, trochę słodu, warzywa, przejrzałe owoce tropikalne. [2]
    Smak: Sprawia wrażenie gęstego, lekko słodkie i słodowe, trochę dojrzałych owoców tropikalnych, może i cytrusy, średnio-niska goryczka grejpfrutowa, niestety mocno zalegająca łodygą, w posmaku troszkę drożdży. [2.5]
    Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
    Opakowanie: W miarę dokładny(bez drożdży) skład, etykieta owalna, graficznie przyzwoita. [3.5]
    Uwagi: Słabe piwo, na początku się wahałem, ale w końcu poszło do zlewu. Warka 13.12.2017.

    Moja ocena: [2.7]

    Comment

    • von_scheisse
      Senior
      • 02-2012
      • 488

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Pomarańczowe, wpadające w jasny bursztyn. Mętne. [4]
      Piana: Bardzo ładna, gęsta, drobna i trwała. Zostawia ładny lejsing. [4.5]
      Zapach: Słodowy, lekko karmelowy, drożdżowy, cytrusowa chmielowość w tle. [3.5]
      Smak: Mocno słodowy, jest też nielubiany przeze mnie posmak słodu pilzneńskiego. Jest też sporo karmelu. W tle cytrusowo-ziołowe nuty chmielu. Jak dla mnie trochę zbyt ciężkie jak na american wheat. Goryczka intensywna, trochę zalegająca. [3]
      Wysycenie: Niskie. [3.5]
      Opakowanie: Szału nie robi. Sprawia wrażenie takiej przaśnej, choć do samej jej czytelności nie mam zastrzeżeń. Na kontrze mamy pełny skład. [4]
      Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 13.12.2017

      Moja ocena: [3.45]
      Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
      http://www.chmielnik-jakubowy.pl
      https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎