Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Chmielologia] Polski LAGER

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Wąsosz, [Chmielologia] Polski LAGER

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Brodzislaw
    Senior
    • 09-2013
    • 1020

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: pomarańczowy – zmętniony [2]
    Piana: jasna, z drobnych i średnich pęcherzyków, opadła do minimalnej warstwy. [3.5]
    Zapach: delikatny, słody plus chmiel: ziołowy i odrobinę kwiatowy [3]
    Smak: dominują słody z lekkim karmelkiem. Goryczka niezbyt intensywna, ziołowa i trawiasta, z czasem zalega na języku. Piwo jest lekko pustawe i nieco mulące. [2.5]
    Wysycenie: średnie [3]
    Opakowanie: Dobre info na kontrze ale bieda - etykieta,. [3]
    Uwagi:

    Moja ocena: [2.8]

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Całkiem mętne, nieprzejrzyste. Kolor bursztynowy, pomarańczowy. Lagera to nie przypomina za bardzo, ale pisze, że nie filtrowany. Kolor nie do końca stylowy. [3]
      Piana: Przeciętna piana. Mała/średnia. Raczej grube bąble. Z trwałością też nie najlepiej, co najwyżej średnia. [3]
      Zapach: Zdecydowanie chmielowy. Chmiele owocowo ziołowo żywiczne. Trochę owoców w zapachu. Po jakimś czasie da się wyczuć w zapachu nuty słodowe, karmelowe. Zapach średnio mocny. Taki american lager. [4]
      Smak: Mnie smakowało. Dominuje chmielowość. Owocowość, jakaś delikatna brzoskwinia, leciutka żywica. Nuty słodowe wychodzą delikatnie w późniejszym czasie. Jest minimalny diacetyl. Do tego całkiem wyraźna gorycka chmielowa. Posmak chmielowy, goryczkowy. Mało legera, ale całkiem smacznie. [4]
      Wysycenie: Bardzo odpowiednie. Średnie / mocne. W miarę trwałe. Bąble dość grube. [4.5]
      Opakowanie: Dość przeciętne. Skromne kolory, mało widoczna "ludowa" grafika. Parametry podane, ale kapsel tylko czarny. Jakby popracować (wystarczy tylko nad kolorami), to... [3.5]
      Uwagi: Piwo trochę mnie zaskoczyło. To bardziej taki american lager. Bardzo orzeźwiające, goryczka niezła. Może nie stylowo, ale smacznie.

      Moja ocena: [3.85]
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎