Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Piwowarownia] Ostatni Wianek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Gryf, [Piwowarownia] Ostatni Wianek

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasna miedź, małe zmętnienie. [4]
    Piana: Kremowa, drobnopęcherzykowa, za niska, trwały koniec i odrobinę osadu na ściance szkła. [3.5]
    Zapach: Mało piwny, głównie przyprawy i zioła. Po minucie pojawiają się zbożowe słody, których tu jest sporo i równoważą trochę dodatki. Chmielu Lubelskiego nie sposób wyczuć. [3]
    Smak: Słodkie miodowo, ale nie nachalnie, sporo ziół i przypraw, czyli jak w zapachu. Goryczka, o dziwo obecna, ziołowa i przyjemnie zbalansowana narastającą lawendą, która sprawia pod koniec wrażenie rozgryzionego kwiatka. [4]
    Wysycenie: Średnie w stronę wysokiego. [4]
    Opakowanie: Dokładny skład, goły kapsel, ładna etykieta dobrej jakości. [4.5]
    Uwagi: Rosanke dla kobiet z lubczykiem jako afrodyzjakiem piło mi się przyjemnie. Jestem przekonany, że kobietom posmakuje bardziej. Warka 30.04.2018.

    Moja ocena: [3.625]

    Comment

    • nietzschee
      Senior
      • 07-2016
      • 319

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowe, ale jest dosyć mętne [4]
      Piana: Piana na alibi [2]
      Zapach: Lubczykowy, lawendowy, zbożowy, pieprzny, pikantny, trochę miodowy [4]
      Smak: Dosyć pełne jak na takiego lekkusza, gęste i puszyste, ciekawe połączenie lubczyku i miodu, czuć lawendę, ciekawa pieprzność, pikantność, goryczka też dziwna, może od lawendy, tak wrzosowa, jest różane, owocowe, zbożowe, jakaś ciasteczkowość. [3.5]
      Wysycenie: Średnie, ale pasuje [3.5]
      Opakowanie: Podoba mi się szata graficzna Piwowarowni w ogóle [4.5]
      Uwagi: Rosanke Ladies, nie mogę się doczekać tego "dedykowanego panom" Swoją drogą to dosyć stereotypowe, mam koleżanki, które łoją w zasadzie tylko AIPA.

      Moja ocena: [3.6]
      Attached Files
      Last edited by nietzschee; 06-09-2017, 20:32.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎