Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Pinta] Hopby

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zarzecze, [Pinta] Hopby

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Piwo mętne, nieprzejrzyste. Kolor taki pomarańcz brudny, niezbyt to ładne i nie wiem na ile pasuje do hoppy table beer. [3]
    Piana: Przybrudzona biała, średnio duża, średnio trwała. Drobniutkie bąbelki, ładnie wygląda. [4]
    Zapach: Mocny chmiel zaraz po otwarciu. Chmiel w typie żywice, słodkie tropikalne owoce. Ubogi i ładny zapach. [4]
    Smak: Bardzo orzeźwiające, lekkie, mocno chmielowe piwo. Żywiczny chmiel i owoce dominują. Goryczka chmielowa dość mocna, długa, może trochę nawet zalegająca. Piwo leciutkie, ale nie ma efektu chmielowej wody. Tak jak w zapachu, ubogo ale smacznie i orzeźwiająco. [4]
    Wysycenie: Bardzo pasujące do piwa. Mocne i w miarę trwałe. [4.5]
    Opakowanie: Jak na Pintę to słabe. Ładne kolory i słaba grafika. Na szczęście starannie naklejona etykieta, parametry podane, kapsel firmowy. [3.5]
    Uwagi: Bardzo fajne leciutkie piwo do wypicia np. po rowerze. Smaczne i orzeźwiające.

    Moja ocena: [3.95]
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Wydawało mi się, że to piwo było warzone w Zawierciu. Czyżby nowa warka była z Zarzecza, czy to po prostu pomyłka?
      Last edited by rafalek21; 13-10-2017, 00:25.

      Comment

      • kaczka116
        Senior
        • 10-2015
        • 1350

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafalek21 Wyświetlenie odpowiedzi
        Wydawało mi się, że to piwo było warzone w Zawierciu. Czyżby nowa warka była z Zarzecza, czy to po prostu pomyłka?
        Z tego co słyszałem to Pinta miesiaca byla z Zawiercia a butelka z Zarzecza czy jakos tak

        Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
        Nie mów hop zanim nie nachmielisz
        Untappd

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowy, piwo jest mętne, przy dnie butelki widać osad drożdżowy i trochę drobinek, pewnie chmielu. [3.5]
          Piana: Kremowa, niezbyt wysoka, pęcherzyki drobne, gęsto lepi szkło. [4]
          Zapach: Bardzo chmielowy i zielony, głównie żywica, a także grejpfrut i odrobinę trawy. [4]
          Smak: Niska pełnia słodowa, wytrawny profil, ale wodniste nie jest. Goryczka średnia, z każdym kolejnym łykiem jakby wyższa w postaci cytrusów i wyraźnej trawiastej nuty. Dosyć dobrze orzeźwia. [4]
          Wysycenie: Średnie, odpowiednie. [4.5]
          Opakowanie: Kolorowa i ciepła etykieta, dobra nazwa, dokładny skład i stosowny opis bez zbędnej poezji. [4.5]
          Uwagi: Lekkie i smaczne goryczkowe piwo, tylko powinno być tańsze. Pierwsza Pomoc ma podobne parametry i jest niecałe 2 zł tańsze. Warka do 26.01.2019.

          Moja ocena: [4.025]

          Comment

          • rafalek21
            Senior
            • 04-2015
            • 1407

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
            Uwagi: Lekkie i smaczne goryczkowe piwo, tylko powinno być tańsze. Pierwsza Pomoc ma podobne parametry i jest niecałe 2 zł tańsze. Warka do 26.01.2019.
            Kilka dni temu próbowałem tej warki, notatek nie robiłem, ale oceniłbym ją na 3,5+/5 - W zasadzie wszystko na miejscu, ale poprzednia warka (27.04.2018 - w wątku z Zawiercia) była lepsza. Jakby się zbliżyło cenowo do Pierwszej Pomocy - to rzeczywiście było by to fajne sesyjne piwo.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎