Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BiesCzadowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fatis
    Junior
    • 08-2017
    • 2

    BiesCzadowe

    Drugi rok z rzędu pojechałem w bieszczady. W zeszłym roku na tę serie piw licencję (czy jak to tam nazwać) miał browar Zamkowy w Raciborzu. Efektem była seria piw dobrze znanych (cała gama raciborskich) z inną etykietą i za wyższą cenę. Mi to pasowało bo Raciborskie lubię.
    W tym roku całą serię piw o tej nazwie przejęło Jabłonowo i mówiąc krótko dramat. I jasne i ciemne smakuje jak woda, cały aromat i smak piwa znika po 3 sekundach od połknięcia. Nie mogę napisać nic dobrego o tym produkcie.
    To mój pierwszy post tutaj i może ktoś pokusi się o profesjonalną recenzje. Ja sugeruję omijać.

    ps.
    Pozostało w Bieszczadach jeszcze piwo KSU i je nadal rozlewa Zamkowy i jest to Raciborskie.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    a czemu oceniasz w nowym wątku zamiast tu:

    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • fatis
      Junior
      • 08-2017
      • 2

      #3
      Bardziej miałem w zamiarze napisać że marka zmieniła właściciela. To jest celem postu.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎