Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, El Fruto

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    AleBrowar, El Fruto

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnopomarańczowy, bardzo mocno zmętniony, z mnóstwem farfocli - jak wody Amazonki... [2]
    Piana: Jak na coli, opada błyskawicznie. [2]
    Zapach: Silnie owocowy, jak świeżo przekrojone mango. [4.5]
    Smak: Owocowy, soczek multiwitamina, cytrusy, wręcz gryzą w język. Na koniec goryczka cytrusowa, średnia/wysoka. Końcówka mocno siarkowa. [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: W ich stylu, ale nie w moim [3]
    Uwagi: Bardzo owocowe piwo o nieprzyjemnym wyglądzie. Niestety wadliwe, czuć siarkę czy coś takiego. Goryczka spora, ale nie tak, jak bym się spodziewał. Smakuje jak mocno nachmielony sok multiwitamina.

    Moja ocena: [3.625]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kenny Wyświetlenie odpowiedzi
      Smakuje jak mocno nachmielony sok multiwitamina.
      Czyli typowy AleBrowar, spojrzałem na oceny tego piwa w innych miejscach, są mniej przychylne, ale wszędzie można dojść do wniosku, że piwo jest przechmielone. Co śmieszniejsze to ich najlepsze(albo przynajmniej dobre/pijalne) piwa to te mało nachmielone, a nie wykręcające gębę 100+ ibu wynalazki.

      Podejrzewam że to gryzienie w język to dodatek soku - często mnie coś drażni w takich piwach.
      Last edited by rafalek21; 11-11-2017, 00:37.

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Pomarańczowo-błotnisty, całkowicie zmętniony. [3]
        Piana: Tragedia, po kilku sekundach gładka tafla piwa. [1]
        Zapach: Dość intensywny aromat mango, do tego nieco nafty. [4]
        Smak: Sporo mango, słodkawe, leciutki kwasek, nafta, trochę słodowo-zbożowe, goryczka średnio-wysoka, lekko iglasta. Treściwe, alkohol dobrze ukryty. Ogólnie sporo mango i chmielu, na szczęście nie przesadzone. [4]
        Wysycenie: Średnie - trochę przegazowane. [3]
        Opakowanie: Po za brzydkim tłem, etykieta w porządku, komplet informacji. [3.5]
        Uwagi: Miałem to piwo pominąć, ale jakoś w końcu trafiło do koszyka. Smakowo i zapachowo fajne, tylko reszta rozczarowuje. Warka 15.07.2018 (chyba druga).

        Moja ocena: [3.575]

        Comment

        • grodek
          Senior
          • 06-2015
          • 527

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Pomarańczowy, piwo mocno zmętnione zapewne przez dodatek pulpy z mango. [4]
          Piana: Średnio i grubopęcherzykowa o kolorze jasnobeżowym. Przy nalewaniu dość obfita, jednak bardzo nietrwała. [1]
          Zapach: Przyjemny, dominuje bardzo dojrzałe mango, odrobina pomarańczy i cytryn. [4]
          Smak: Po przyjemnym aromacie spodziewałem się ciekawych doznań smakowych. Te są niestety dość ubogie. Początkowo czuć, że piwo jest dość treściwe. Nie ma jednak słodyczy tylko szybko pojawiająca się cierpkość i ściąganie w ustach. Wyczuwalne w smaku owoce, takie jak mango, cytrusy, nieco posmaków żywicznych oraz delikatna nafta. Goryczka wyraźnie wyczuwalna, lecz dla mnie jak na ten styl zaskakująco niska. Na plus dobrze ukryty alkohol. [3]
          Wysycenie: Średnie, lekko musujące. [5]
          Opakowanie: Etykieta w stylu AleBrowaru, podoba mi się, to tego firmowy kapsel i pełen skład. [4.5]
          Uwagi: Termin do 10.10.2018. Rozczarowało mnie to piwo, bardzo ładny aromat poza tym słabo.

          Moja ocena: [3.375]
          604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

          Comment

          • KDWG
            Senior
            • 03-2014
            • 143

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Soczek, napój, coś a la multiwitamina... Ujdzie. [3.5]
            Piana: Obfita, ale mamy tutaj kasus koli lub innej pepsi. Znika w ułamku sekundy [2.5]
            Zapach: Czuć te tropiki, czuć te owoce. Multiwitamina americano, no ale jest przyjemnie, bez żadnych przykrych wtrętów [3.5]
            Smak: Double ipa ginie w natłoku multiwitaminy. Hmm. Wlej 50 wódki w jakiś sokopodobny napój z w/w. kategorii i mamy to... Niby spoko, niby można... ale chyba nie o to chodziło? [3]
            Wysycenie: Piwo "odstane", a i tak pięknie wystrzeliło. Wrażenia artystyczne chapeau bas, ale jeżeli chodzi o CO, to zdecydowanie za dużo... [1.5]
            Opakowanie: Klasyka alebrowarowa, mi się podoba. [5]
            Uwagi: Stosunek cena/jakość, to jednak mega rozczarowanie.

            Moja ocena: [3.175]
            So let it be written | So let it be done | To kill the first born pharaoh son | I'm creeping death! | Come crawling faster | Obey your master | Your life burns faster | Obey your master | Master!

            Comment

            • KDWG
              Senior
              • 03-2014
              • 143

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Soczek, napój, coś a la multiwitamina... [3.5]
              Piana: Obfita, ale mamy tutaj kasus koli lub innej pepsi. Znika w ułamku sekundy [3]
              Zapach: Czuć te tropiki, czuć te owoce. Multiwitamina americano, no ale jest przyjemnie, bez żadnych przykrych wtrętów [4]
              Smak: Double ipa ginie w natłoku multiwitaminy. Hmm. Wlej 50 wódki w jakiś sokopodobny napój z w/w. kategorii i mamy to... Niby spoko, niby można... ale chyba nie o to chodziło? [3]
              Wysycenie: Piwo "odstane", a i tak pięknie wystrzeliło. Wrażenia artystyczne chapeau bas, ale jeżeli chodzi o CO, to zdecydowanie za dużo... [1.5]
              Opakowanie: Klasyka alebrowarowa, mi się podoba. [5]
              Uwagi: Stosunek cena/jakość, i mamy jednak mega rozczarowanie.

              Moja ocena: [3.4]
              So let it be written | So let it be done | To kill the first born pharaoh son | I'm creeping death! | Come crawling faster | Obey your master | Your life burns faster | Obey your master | Master!

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎