Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księży Młyn, [Piwoteka] Killińskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Księży Młyn, [Piwoteka] Killińskiego

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrunatny/czarny. [4]
    Piana: Beżowa, średnia, niezbyt trwała. [3]
    Zapach: Głównie kawowy, lekko palony, nuty papryczki. [4]
    Smak: Gorzka kawa, paloność, a potem eksplozja ostrości, totalnie przykrywająca całość, bardzo silna, bardzo długa. Na koniec lekko popiołowy posmak. [1]
    Wysycenie: Średnie. [3.5]
    Opakowanie: Mało sympatyczna, ale nie znam kontekstu, nie wiem, czy to tylko gra słowna, czy coś się za tym kryje... [3]
    Uwagi: Tragedia, piwo całkowicie zdominowane przez paprykę, której co gorsza nie czuć w smaku tylko w ostrości, niemalże wypalającej gardło. A zapach ma całkiem ładny, narobił mi nadziei. Lubię ostre potrawy, ale to jest totalne przegięcie, pijalność zerowa, musiałem dolać sobie coli, żeby je dopić. Nie wiem, po co powstają takie piwa? Po co tyle słodów, dodana melasa, skoro i tak nic z tego nie czuć. I jeszcze ten koszt - 10zł... Akurat w tym wypadku "morskie opowieści" na etykiecie można potraktować poważnie - oto cytat: "wszystko zabite przez hardcorową ilość habanero". Dokładnie tak jest...

    Moja ocena: [2.625]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4558

      #3
      Wpadłem do PiwPaw z pytaniem jak zwykle z pytaniem "co nowego na kranach" i m. in. Kilińskiego mi pokazano. Ale z mrugnięciem okiem i tekstem - "dadek to nie dla ciebie, nie dasz rady". "Ja nie dam rady, ja nie dam rady, co ty pie***lisz?!" odparłem ze ździwieniem do kumpla zza baru. "Czy ja tu jakiegoś piwa nie dałem rady"? Nawet Wściekła Kaczka została przeze mnie spita w ilości 2x0,5 l (choć w w różnych terminach), Rogaty też. Ale dostałem tylko pół "docentowej" dawki czyli jakieś 100 ml i... po pierwszym łyku odpadłem.
      To co napisał kenny powyżej oddaje dokładnie moje odczucia - zapach coś fajnego obiecywał, a poza tym PIWO NIEPIJALNE! Taka tabliczka powinna wisieć na kranie. Zgadzam się z kennym - to zwykłe marnotrawstwo surowców. Piwo roku (albo 10-lecia) pod tytułem: drugiego łyku nikt nie wypił.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎