Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mariacki, American India Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Mariacki, American India Pale Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Klarowne złoto. [4]
    Piana: Białą, bardzo drobna, dość wysoka, ale jedynie średniotrwała. [3.5]
    Zapach: Chmiel i sosna, sharmonizowany, można dowąchać się do śladów karmelu. [4]
    Smak: Delikatnie stonowana goryczka w typie sosnowym, podparta w tle owocami cytrusowymi. [4]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Deska degustacyjna w browarze. [3.5]
    Uwagi: Smaczne piwo, ciekaw jestem, jak schodzi w tak... bezosobowym miejscu...

    Moja ocena: [3.925]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Przygaszony złoty, piwo praktycznie klarowne. [3.5]
      Piana: Przy podaniu wysoka na niecały centymetr, średniej wielkości bąbelki, po chwili już jej nie było. Pozostała mgiełka na powierzchni, obrączka przy szkle i trochę plam na nim. [3]
      Zapach: W tym przypadku wyraźniejszy, żywiczny, słodowy ale też coś jakby aspiryna. [3.5]
      Smak: Sporo łodygowo-piołunowej goryczki jednak nie aż tyle co w pilsie z tego browarku. Choć ona dominuje, to jest również podstawa słodowa i żywiczna. Niestety, cytrusowość oprócz grejfruta jest zbyt nikła, trochę brak egzotyki, piwo przez to jest zbyt jednostronne, przydało by się więcej bukietu z amerykańskich chmieli, a tak to raczej żywica trzyma całość. [3]
      Wysycenie: Nieco powyżej średniej, trochę się bekało. [3.5]
      Opakowanie: Pokal firmowy, podkładek brak. [4]
      Uwagi: Pite 25.10.2017 w browarze, z braku czasu tym razem 0,3 l za 10 zł (0,5 było za 14)

      Moja ocena: [3.275]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        #4
        Fotka:
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎