Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kadyk, Kłobuk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Kadyk, Kłobuk

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemny bursztyn, koniakowy [4.5]
    Piana: beżowa, drobna, gęsta, trzymała się do końca na piwie [4.5]
    Zapach: dość słaby,miły, wytrawnych owoców i lekki zapach fermentacji [3.5]
    Smak: pełne, treściwe, lekka goryczka, bardziej owocowa niż chmielowa, posmak owocowy, odrobina wiśni, brzoskwini, wszystko w wytrawnej tonacji, momentami daje się wyczuć słodkawe akcenty, finisz zwieńczony posmakiem słodowym z domieszką chmielowej goryczki, całość nieźle zbalansowana [4]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: bardzo ładna etykieta, brak mi tylko firmowego kapsla [4.5]
    Uwagi: Smaczne piwo uwarzone tylko na imprezę w Ostródzie, aha i jest to Bitter, a nie żaden pale ale

    Moja ocena: [3.975]
    Attached Files
    Last edited by becik; 22-09-2017, 19:37.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • legart
      Senior
      • 06-2012
      • 913

      #3
      Bardzo przyzwoity klasyczny wyspiarski bitter. Piłem trochę za zimne ale czuć w smaku i aromacie biszkopciki, karmelek, toffi, jakby w autosugestii czekoladę, czerwone cierpkie owoce. Smaczne. Lubię dobrze uwarzone piwa w nudnych wyspiarskich stylach.

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowo-mahoniowy, bardzo ładny [4.5]
        Piana: Drobna, szaro-kremowa, niska, długa [4.5]
        Zapach: Mocne, pierwszoplanowe owoce, karmel, tost, szczypta czekolady [4]
        Smak: Dość pełne, słodowość naznaczona akcentami owocowymi, niemal czuć wiśnie. Jest trochę karmelu i nieco palonych albo mocno przypieczonych elementów, bliskich skórki chleba. Goryczka średnia, dobrze wyczuwalna w końcówce.
        Mimo, że piwo miało ponad 2 miesiące do daty ważności pojawił się lekki kwasek, jeszcze nieprzeszkadzający ale już wpływający na ocenę [3.5]
        Wysycenie: Średnie, ok. [4]
        Opakowanie: Grafika dobra choć podczas lektury Mitologii Słowian jakoś inaczej wyobrażałem sobie kłobuka [3.5]
        Uwagi: Dobry bitterek, z mocno zarysowanymi elementami tostowo-palonymi. Szkoda, że trafił mi się egzemplarz niedobrze przechowywany lub długo stojący na półce

        Moja ocena: [3.85]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎