Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

[WROCLAW] przyjmę/kupie butelki 0,33l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • filu_to_ja
    Member
    • 08-2014
    • 48

    [WROCLAW] przyjmę/kupie butelki 0,33l

    Jak w temacie, przyjmę lub odkupie butelki 0,33l, potrzebuje ok 100szt.
    Typ butelek bez znaczenia, będą kapslowane stołową.
    "Błogosławiony ten co nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa"
  • Samoglow
    Senior
    • 07-2007
    • 606

    #2
    Mam na sprzedaż dokładnie 100 szt buteleczek typu Steine - "bączek". w ładnym stanie. Cena jak za ich kaucję - po 50 gr. Chciałbyś?

    Pozdrawiam,
    Marcin

    Comment

    • filu_to_ja
      Member
      • 08-2014
      • 48

      #3
      Juz mam
      "Błogosławiony ten co nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa"

      Comment

      • filu_to_ja
        Member
        • 08-2014
        • 48

        #4
        Jednak aktualne, priv
        "Błogosławiony ten co nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa"

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎