Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bartek, [Doctor Brew] Welcome To Vermont IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Bartek, [Doctor Brew] Welcome To Vermont IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty mętny. [4]
    Piana: Biała, bardzo drobna, dość wysoka i trwała. [4]
    Zapach: Zioła, stonowana sosna i jeszcze bardziej stonowane cytrusy. [4]
    Smak: Goryczka, z lekko stępiającym się finiszem, owoce, głównie cytrusowe, delikatne zioła. [3.5]
    Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego. [4]
    Opakowanie: Srebrno-czarna eta, w klimatach wysokogórskich, może się podobać. Kapsel browaru. [4]
    Uwagi: Niezłe piwo, choć bez efektu YEB (ang. WOW!) .

    Moja ocena: [3.8]

    Comment

    • KlossJ23
      Senior
      • 08-2013
      • 136

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, lekko mętny [4]
      Piana: Średnio- i drobnopęcherzykowa, dość trwała [3.5]
      Zapach: Estrowo-cytrusowy z nutami tropikalnych owoców (mango, ananas) oraz chmielu [4]
      Smak: Lekki ale nie wodnisty, słodowo-owocowy z nutą karmelową i wyraźnie zaznaczoną krótką goryczką oraz akcentem żywiczno- chmielowym. [4]
      Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego [4]
      Opakowanie: Dość nietypowa dla tego browaru czarno-srebrna eta z kompletem informacji o piwie [4.5]
      Uwagi: Lekki minus za zbyt małą wytrawność i lekko karmelowy posmak, ale ogólnie bardzo dobre piwo, dla mnie nr.2 wśród wytworów Doktorków zaraz po Molly IPA.
      Plus za sensowne stężenie alkoholu i znaczne walory orzeźwiające, sumaryczna ocena wydaje mi się lekko zaniżona.

      Moja ocena: [3.975]
      Last edited by KlossJ23; 10-03-2018, 23:28.

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Żółty, bardzo mętne, wygląda jak nektar brzoskwiniowy. Może powinno bardziej odstać w pozycji pionowej... [3.5]
        Piana: Biała, średnia, utrzymuje się długo, a przy opadaniu tworzy ładny osad na szkle. [4]
        Zapach: Zdecydowanie słodkie tropiki, czyli mango, brzoskwinia i marakuja. Bardzo owocowe i przyjemne aromaty spod których ciężko coś innego wyczuć. [4]
        Smak: Mniej słodkie niż zapowiadał zapach, choć treściwości nie brakuje. Goryczka jest już cytrusowa, niezbyt długa i niezalegająca, ale wyraźnie zaznaczona. Nic ziołowego, czy kwiatów w opisie na etykiecie nie wyczułem, US pełną gębą. [4]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Inny kolor etykiety niż zazwyczaj, ale jak zazwyczaj pełny skład. [4]
        Uwagi: Dawno nie byłem w Lidlu i zdziwiłem się, że można tam kupić to piwo. Coraz lepsze mają tam piwa... Warka do 09.07.2018.

        Moja ocena: [3.975]

        Comment

        • Lhunbleidd
          Senior
          • 06-2014
          • 196

          #5
          Uznajmy też, że ten wypust od Dr Brew jest w miarę udany sam w sobie. Taki Perfect Lager to /oczywiście w swojej kategorii/ padaczka jakaś.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎