Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Socho, [Biały Kruk] Send A Raven

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Socho, [Biały Kruk] Send A Raven

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrunatny, mętne. [4.5]
    Piana: Beżowa, drobna, średniowysoka, bardzo trwała, słabo oblepia szkło. [4]
    Zapach: Zdecydowanie dominuje czekolada, wszystko następne jest delikatne, a są to: zboże, palony słód i ... coś z dyni, której oczywiście nie ma w składzie. [4]
    Smak: Bardzo pełne i treściwe, sporo czekolady, ale już bez takiej dominacji jak w zapachu, sporo palonych nut i lekki kwasek. Goryczka średnia, bardziej na szczęście Mosaic niż Magnum, ale jeszcze bardziej na szczęście zwyczajnie gorzka kawa. [4.5]
    Wysycenie: Niskie. [4.5]
    Opakowanie: Kruk na etykiecie za bardzo rozpościera skrzydła i wygląda jakby bałby się żaby. Pełny skład, dobrej jakości wykonanie. [3.5]
    Uwagi: Dziwny jest ten browar, niecałą godzinę temu piłem beznadziejną pszenicę, a tu mam bardzo smaczny słodowy stout Warka 24.12.2017.

    Moja ocena: [4.225]

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Zły tytuł. Piwo jest warzone w Socho przez kontraktowca Biały Kruk z Nowego Dworu Mazowieckiego.
      Tytuł posta powienien być "Socho, [Biały Kruk] Send A Raven".

      Piwo dostępne we flaszkach 500 ml i z petainera.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Brunatnoczarny, obniżam notę bo kruki są inaczej umaszczone . [3.5]
        Piana: Beżowa. Tyle zauważyłem, bo jest bardzo drobna i bardzo niska. [3]
        Zapach: Kawa, gorzka czekolada, lekki karmel. Przyzwoicie. [3.5]
        Smak: Wytrawna gorzka czekolada, minimalny posmak owoców suszonych i delikatna oleistość. [4]
        Wysycenie: Niskie. [4]
        Opakowanie: Kojarzy mi się ze spranymi koszulkami metalowców z lat 90-tych (i nie mam na myśli związkowców...). Średnio przypadło mi do gustu. [3.5]
        Uwagi: Piwo smakowo niezłe, naprawdę. Smakuje mi, przez swoje konkretne parametry ustrzegło się stoutowej wodnistości. Tylko piany żal... .

        Moja ocena: [3.675]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎