Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perun, [Deer Bear/Rockmill] Hazy Dreamer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Perun, [Deer Bear/Rockmill] Hazy Dreamer

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brudny żółty, zmętnione [4]
    Piana: Średnia, średnie pęcherzyki, mało trwała, lekko zdobi szkło. [3.5]
    Zapach: Tropikalne owoce i kwaskowy - na myśl przychodzi mi marakuja ciut mango, trochę słodu pszenicznego - przyjemny, ale spodziewałem się trochę więcej. [3.5]
    Smak: Średni, ale całkiem długi kwasek, wyraźnie cytrusowo-owocowy, nieco pszenicznego słodu, całkiem pełne, goryczka niska, w posmaku zbożowość typowa dla lactobacillusa. [4]
    Wysycenie: Średnie - dobrze pasjue [4.5]
    Opakowanie: Przyzwoita graficznie etykieta w stylu Dear Bear, niedokładny skład, parametry piwa trudne do znalezienia(nie rzucają się w oczy.). [3]
    Uwagi: Smaczne piwo, taka IPA, tylko zakwaszona zamiast nachmielona na goryczkę. Warka do 10.01.2018.

    Moja ocena: [3.75]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bladozłoty, mlecznomętny, z farfoclami. [3.5]
      Piana: Biała, drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3.5]
      Zapach: Na początku intrygujący, fajny. Jest kwas, są cytrusy, są przyprawy. W trakcie picia kiszonka jednak wypełza i ogarnia wszystko do imentu... . [3]
      Smak: O, w mordę. Hm, może jednak dam radę. Kwas. Kwas. Fermentacja. Sam nie wiem, bardziej woda po kapuście, czy woda po ogórkach. A może mieszanka? A może to... zepsuta maślanka??? [2]
      Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego. [4]
      Opakowanie: Kot w zbroi. No i fajnie. Nawet gdyby była naga Monica Belucci, to i tak niczego by to nie poprawiło... [4]
      Uwagi: Na ecie napisano, że to ma być owocowa i chmielowa bomba. Bomba z pewnością jest, ale raczej nie taka. Już dawno nie trafiłem na piwo, którego nie dałem rady wypić... .
      Tak wysoka nota za smak to wyraz uznania dla kogoś, komu chciało się aż tak przekombinować.

      Moja ocena: [2.775]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎