Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pompa, APAratka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Pompa, APAratka

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty prawie klarowny. [4]
    Piana: Białokremowa, bardzo drobna, wysoka i dość trwała. [4]
    Zapach: Słodkie cytrusy, ślad karmelu i sosna. [4]
    Smak: Intensywna goryczka, próbuje przez nią przebić się mandarynkowa słodycz. W sumie jednak dość harmonijny. [4]
    Wysycenie: Dość wysokie. [4]
    Opakowanie: Mała, czysta szklaneczka 100 ml, która stała się degustacyjną za moją sugestią. Jak już wspominałem, czar prysł, gdy na paragonie zobaczyłem cenę, jak za małe piwo... I taka nota... [2]
    Uwagi: Niezłe piwo, zwłaszcza, jak na początek browaru. Szkoda, że nie było pilsa, bo po nim można poznać rękę piwowara...

    Moja ocena: [3.9]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, piwo mętne. [4]
      Piana: Biała, poszarpana jak na sztormowym morzu. Oczka niby małe ale poprzetykane dużymi bąblami. Utrzymuje się kożuch z wyspami i nieregularne plamy na ściankach [3.5]
      Zapach: Bardzo mocny i przyjemny, chmielowo-słodowy. [4.5]
      Smak: Tu również piwo bardzo wyraziste, chmielowość dominuje, są szyszki, trawa, zioło w dużej dawce (użyto cenntenial, amarillo i mosaic). Poza tym egzotyczne owoce jak mango, ananas na lekkim podkładzie słodowym. Fajne, treściwe piwo, z pewnością w pełni ukontentuje zwolenników mocnego chmielenia i nie tylko. [4]
      Wysycenie: W górnej strefie normy, ja wolę niższe. [3.5]
      Opakowanie: Taka sama goła szklanka, podkładek brak (tą co widać na fotce dostałem od pana piwowara) [2]
      Uwagi: Próbowane 9.01.2018 na miejscu w browarze za 8 zł.

      Moja ocena: [4]
      Last edited by dadek; 21-01-2018, 20:41.

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        #4
        Fotka:
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎