Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BeerLab, [Inne Beczki] Pop Up Fresh Prince

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    BeerLab, [Inne Beczki] Pop Up Fresh Prince

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, lekko mętne. [3.5]
    Piana: Biała, drobna, zbita, nie za wysoka. [4]
    Zapach: Sporo owoców, białe jak i tropikalne, odrobinę przypraw i pszeniczna słodowość. [4]
    Smak: Krótka grejpfrutowa goryczka, solidna podbudowa słodowa o charakterze chlebka i biszkoptów oraz trochę za dużo przypraw, a konkretnie pieprzu. [3.5]
    Wysycenie: Wolałbym trochę wyższe dla tego stylu. [3.5]
    Opakowanie: Jak zwykle kolorowa etykieta, stonowany opis, dokładny skład i goły biały kapsel. [4]
    Uwagi: W składzie oprócz Chinook mało znane chmiele, poczytałem w sieci i pewnie chmiel Lemon Drop odpowiada za te przyprawowe odczucia. Ciekawe piwo z terminem do 12.06.2019.

    Moja ocena: [3.75]

    Comment

    • Puszek_72
      Senior
      • 02-2012
      • 269

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Dość mętne pomarańczowe. [4]
      Piana: Drobna biała, średnio trwała, zanika do cienkiego kożuszka ale można ja łatwo wzbudzić. Prawie nie brudzi szkła [4]
      Zapach: Delikatny owoce tropikalne ale taki mnie wyraziste w zapachu , słodka bułka trochę przyprawa [3.5]
      Smak: Goryczka nie zalega umiarkowana grejpfrut plus mango, trochę przyprawa, jest ciało lekko słodkawe [4]
      Wysycenie: OK [4]
      Opakowanie: Goły biały kapsel, pełny skład na etykiecie, wzorek ładny kolorowy ale bez przytupu [4]
      Uwagi: Przyzwoite piwo, chmielenie dało ciekawy efekt jednak ciut mniejszy niż zapowiadany

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Przecież teraz to Błonie....
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎