Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Rockmill] Episode 3: Maverick Meets Yuz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Bytów Browar Kaszubski, [Rockmill] Episode 3: Maverick Meets Yuz

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • GSE
    Senior
    • 10-2002
    • 424

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: żółtozłociste, lekko opalizujące, nie jest zamglone jak wersja podstawowa [4]
    Piana: drobnoziarnista, tworzy warstwę średniej grubości, zostawi lacing [4]
    Zapach: wieloowocowy, egzotyczny (mango, ananas, liczi, brzoskwinia, pomarańcza), dość intensywny. gdyby nie odrobina gryzącego granulatu na końcu to byłoby 5/5 [4.5]
    Smak: raczej wytrawny, dość wodnisty. na pierwszym planie słodka pomarańcz. końcówka trochę cierpka (albedo, granulat), ale nie jest za gorzkie. posmak lekko gryzący, nieco słodki. od wersji podstawowej (warki do 16.06) różni się tym, że nie ma iglaków i skojarzeń z mleczkiem kokosowym [4]
    Wysycenie: średniowysokie, ale OK, nie przeszkadza [4.5]
    Opakowanie: widać od razu, że to Rockmill, choć Epizody nie mają et w jednolitym kolorze. napisy tłumaczone na język angielski, a słowo "piwo" na jeszcze kilka innych - będzie eksport? brakuje jakiegoś opisu a nawet nazwy stylu (APA/NEPA). musiałem się trochę naszukać na stronie www żeby dowiedzieć się, że Mosaic z podstawowej wersji zastąpili chmielem Denali, a pozostałe użyte to Citra i Simcoe [3]
    Uwagi: nazwa tego piwa kojarzy mi się zawsze z ksywką głównego bohatera filmu "Top Gun". w tej wersji sok z cytryny zastąpili sokiem z yuzu, ale w składzie jest go naprawdę niewiele (tylko 0,3%).
    butelka kupiona w lokalnym sklepie za 9,30.
    warka do 14.01.2018. całokształt oceniam na 3,7/5

    Moja ocena: [4.15]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎