Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Humalove][Wąsosz] Hapan Kirsikka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Wąsosz, [Humalove][Wąsosz] Hapan Kirsikka

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Rudo-czerwony, mocno opalizujący. Niby zgadza się z oczekiwanym zakresem ale brakuje mu jakiegoś wiśniowego zęba [3.5]
    Piana: Biała, drobna, średniowysoka, niezbyt długa ale obrączka dotrwała do drugiej połowy [4]
    Zapach: Wiśniowy kompot i bardzo mocna dawka pestek. Trzeba się nakręcić i nawąchać aby spod spodu wydobyć belgijskie ślady - nieco gruszki, lekkie drożdże, no i może ta zmiksowana brzoskwinia? [3.5]
    Smak: Bardzo kwaśny kompot ale w kategorii kwaśny ejl najwyżej w średnich rejestrach. Mimo niskiego ballingu czuć ciałko choć może to być wrażenie pozostawiane przez resztki słodyczy. Końcówka lekko ściągająca [3.5]
    Wysycenie: Powyżej średniego [4]
    Opakowanie: Grafika nie zaskakuje [3.5]
    Uwagi: Polish Fruit Sour Saison - każdy człon stylu w sumie się obroni ale nie zmieni to faktu, że jest to po prostu codzienny kwasior. Fakt, że niezły.

    Kupiłem za 3,99 zł i jestem pewien, że przy cenie 8 zł marudziłbym więcej, a tak idę po pozostałe 3 butelki a na nadchodzącym ognisku zamiast żłopać czeskie desitki będę degustował poliszfrutsałersezą

    Moja ocena: [3.575]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎