Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

[S] Sprzedam całą warzelnię - zestaw trójstopniowy grawitacyjny i zestaw do wyszynku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • areks1111
    Junior
    • 10-2017
    • 2

    [S] Sprzedam całą warzelnię - zestaw trójstopniowy grawitacyjny i zestaw do wyszynku

    Witam

    Kończę kilkuletnią przygodę z warzeniem piwa więc sprzedaję całą warzelnię - wszystko co przez ten czas zgromadziłem, a więc:
    system trójstopniowy grawitacyjny w którego skład wchodzą:

    1. taborety gazowe moc 7.5kW - 2 szt cena 50zł/ każdy (mają już opaloną farbę więc nie śmierdzą)
    2. butla gazowa (na wpół pełna) + reduktor+wąż z złączkami = 130zł
    3. gar emaliowany 50l z pokrywką (ma słabe uszy -raczej jako stacjonarny, ew. tylko młóto po filtracji wynieść) - 80zł
    4. gar nierdzewny 70l z pokrywką i wspawanym krućcem spustowym i zaworem kulowym (kadź warzelna) - 350zł
    5. kociołek z lidla 2kW elektryczny 29 litrów z wmontowanym kranikiem (do grzania wody do wysładzania) - 300zł
    6. filtrator z oplotu (2 oploty połączone rurką pex-bardzo skuteczny) - 30zl
    7. skrzynki na piwo pełne butelek po piwie (95%) umytych - 10 szt - 100zł
    8. kapslownica greta + kapslownica młotkowa + kapsle 300szt - 60zł
    9. duża chochla z drewna bukowego oraz mieszadło nierdzewne z zasilaczem atx i silniczkiem z wycieraczek (mieszadlo działa ale nie skończyłem go - nie mam mocowania na gar) 50zl
    10. śrutownik porket - 100zł

    CAŁOŚĆ za warzelnię więc: 1300zł

    Dla chętnych na całą warzelnię oddam również gratis: 7 fermentatorów plastikowych, wężyki, areometr, termometr, drewniane stelaże pod taborety gazowe (2szt), środki do dezynfekcji, woreczki do chmielenia, z 10 kg słodu, trochę chmielu, rurki ferment. itp.

    Mam jeszcze zestaw do wyszynku
    1. kegi pepsi 18l. 6 sztuk cena 150zł/sztuka - razem 900zł
    2. lodówka klasy A robiąca za kegerator na 2 kegi pepsi i małą butlę gazową - 250zł
    3. mała butla gazowa, weżyki,reduktor, złączki kpl gaz +piwo - 150zł
    4. kraniki złote jeden cieknący, drugi sprawny - 100zl

    Całość za zestaw do wyszynku: 1400zł
    Chętnym mogę podesłać fotki, tutaj max 10 można było wstawić więc się nie zmieściły.

    Odbiór najchętniej osobisty w okolicach Cieszyna, Bielska-Białej.
    Pierwszeństwo w zakupie mają osoby chętne na cały zestaw do warzenia lub wyszynku z keg.
    Jeżeli znajdzie się ktoś chętny za oba zestawy oddam je z rabatem 200zł czyli za 2500zł.
    kontakt i pytania proszę przez email: arek.s.tg@gmail.com


    Pozdrawiam
    Arek S.
    Attached Files
  • areks1111
    Junior
    • 10-2017
    • 2

    #2
    na kegi są już kupcy, na resztę zestawu do wyszynku rezerwacja. Wciąż szukam chętnego na cały zestaw warzelni.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎