Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tomasz Kęsik - Centon (1965 - 2017)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #16
    Zawsze pogodny, miły, uprzejmy...
    Na zlotach zawsze fajne się z centonem rozmawiało.
    Smutna wiadomość.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • fidoangel
      Senior
      • 07-2005
      • 3489

      #17
      Wydawało się, że może się udać, no cóż, nie udało się...
      Spoczywaj w pokoju.
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        #18
        A co tu pisać - cokolwiek by się nie napisało, to i tak nic nie zmieni...
        Przeciwnik był bardzo ciężki, ale Tomek był bardzo dzielny w tej nierównej walce.
        Ja Go zapamiętam takiego jakim był - wesołego, z apetytem na życie, pasją do "truckerki" i życzliwością i uczynnością.

        PS. Sugerowałbym wydzielenie osobnego tematu dla Tomka i wspomnień o Nim - chyba na to zasłużył...
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #19
          Miesiąc temu na Warszawskim Festiwalu Piwa mimo słabej kondycji był bardzo pogodny i ciągle się uśmiechał, godne podziwu. Trochę porozmawialiśmy, poznałem też tam jego żonę i brata. Wyrazy współczucia dla rodziny.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #20
            Kicha...
            Dopiero dziś zajrzałem na forum.
            Pozostanie w mojej pamięci jako radosny, sympatyczny i otwarty facet.

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #21
              Tomku, będzie mi Ciebie brakowało
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #22
                W wieczór otrzymania tej smutniej wieści stuknęłiśmy się Amberem Grandem - za Twój wieczny odpoczynek...

                dorzućcie się do wieńca:
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #23
                  Myślę, że Tomek chciałby byśmy Go zapamiętali takim jak na zdjęciach z poniższego kolażu...
                  Attached Files
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #24
                    To ja do zdjęć dorzucę nasze wspomnienie Tomka...

                    Bardzo lubiliśmy Centona… Zresztą, kto Go nie lubił? Bo, to co Go wyróżniało, to przede wszystkim: pogoda ducha, apetyt na życie i przygodę, radość z każdego dnia, komunikatywność – ze wszystkimi i z każdym osobno, uroczy uśmiech i zawsze pamięć o bliskich. Pamiętamy takie nasze spotkanie: my z Maćkiem, Centon z Beatą – gdzieś w centrum Warszawy… Syn mu się poparzył… Niby bagatelizował sprawę, ale widać było, że bardzo wypadek Syna przeżywa, zresztą Beata też. I pamiętamy, jak odnosili się do siebie: Centon i Beata, według mnie to było bardzo wspaniałe małżeństwo. Ona, wyrozumiała dla Jego częstych wyjazdów, On zakochany jak młody chłopak. To było widać. Pamięć o znajomych i szacunek do nich, to też istotna cecha Centona. Nigdy nie zdarzyło się, że gdy o coś go poprosiliśmy, to by to zignorował. Od drobnych próśb typu: jak będziesz w Belgii, to mógłbyś nam kupić jakieś tam piwko, do próśb wymagających od niego poświęcenia czasu i siły, jak np. drobne prace remontowe u ludzi, którzy mają dwie lewe ręce... Zresztą, co tu się oszukiwać: jak dzwoniliśmy do Niego, często z Jego ust padało pytanie: „co potrzeba?”. Na szczęście, nie tylko na Nim „pasożytowaliśmy”, najczęściej spotykaliśmy się na piwku lub koncertach… Ostatni raz rozmawialiśmy przez telefon 11 września...

                    No, i co by nie mówić, można tylko podziwiać jego odwagę i otwartość: nawet w trakcie choroby, znalazł czas by spotkać się ze znajomymi, nie obawiając się trudnych pytań i spojrzeń. Był ponad to. Postawił sobie jasny cel: najdłużej, jak się da, być z Rodziną, nie użalać się nad sobą – tylko walczyć. I walczył wyjątkowo zajadle....

                    Mogę tylko napisać w swoim i Maćka imieniu, że zaszczytem dla nas była znajomość z Centonem i nigdy Go nie zapomnimy.

                    Pozostaje nam tylko wypić piwo za Jego spokój, i mimo okoliczności, spokój Jego Rodziny.

                    Do zobaczenia, gdzieś, kiedyś przy dobrym piwie ...
                    Last edited by Małażonka; 23-10-2017, 19:42.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      #25
                      Informacja z fb od Córki Tomka:
                      " Pogrzeb odbędzie się w przyszłym tygodniu jeszcze nie znamy terminu bo niestety ale załatwianie wszystkiego trwa. Będę informować na bieżąco jak będę coś wiedziała."
                      Last edited by ART; 25-10-2017, 05:39.
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • centon
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 03-2004
                        • 575

                        #26
                        Pogrzeb taty odbędzie się 31 października na Cmentarzu Północnym ul. Wóycickiego 14. Uroczystość rozpocznie się w sali pożegnań o 13.30
                        Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                        Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                        https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                        Comment

                        • centon
                          † 2017 Piwosz w Raju
                          • 03-2004
                          • 575

                          #27
                          Pogrzeb taty odbędzie się 31 października na Cmentarzu Północnym ul. Wóycickiego 14. Uroczystość rozpocznie się w sali pożegnań o 13.30
                          Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                          Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                          https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                          Comment

                          • centon
                            † 2017 Piwosz w Raju
                            • 03-2004
                            • 575

                            #28
                            Każdy kto ma ochotę proszę o napisanie po 3 zdania o tacie bo chcemy dać to do mowy pożegnalnej o tacie i jakieś zdjęcia taty to proszę na @ mi wysłać mika161@o2.pl

                            Dziękuję.
                            Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                            Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                            https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika centon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pogrzeb taty odbędzie się 31 października na Cmentarzu Północnym ul. Wóycickiego 14. Uroczystość rozpocznie się w sali pożegnań o 13.30
                              Uściślając w sali pożegnań "B".
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • Małażonka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 4602

                                #30
                                Jeśli ktoś chciałby w przyszłości zajrzeć do Tomka, to dla pamięci podaję, gdzie go może odwiedzić:

                                CMENTARZ PÓŁNOCNY (Warszawa, ul. Wóycickiego 14), kwatera S-X-4, rząd 24, grób 13
                                Last edited by Małażonka; 06-11-2017, 20:28.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎