Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Kingpin] Imperial Geezer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zarzecze, [Kingpin] Imperial Geezer

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [5]
    Piana: Niewysoka, w kolorze ecru, szybko redukuje się do kożucha i tak zostaje, delikatny lacing. [3.5]
    Zapach: Kawa, wanilia, delikatna nuta chyba whiskey/torfu [4]
    Smak: Gęste, wręcz oleiste, pełne, dobra kawa, deserowo-gorzka czekolada, wanilia, słodkawe(nieprzesadnie, dobrze pasuje), goryczka palona goryczka, w posmaku trochę alkoholu i lekka cierpkość(chyba od tych płatków dębowych whiskey). [4.5]
    Wysycenie: Niewysokie - dobrze pasuje [4.5]
    Opakowanie: Graficznie w porządku - typowy Kingpin, komplet informacji. [4]
    Uwagi: Pyszne piwo, lepsze niż niejeden polski RIS, kawa świetnie tu pasuje. Mogłoby poleżeć jeszcze miesiąc-dwa, ale już teraz jest bardzo dobre. Muszę obowiązkowo dokupić kilka butelek. Warka do 24.10.2018.

    Moja ocena: [4.225]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny nieprzejrzysty. [4]
      Piana: Beżowa, bardzo drobna, niezbyt wysoka, ale całkiem trwała. Jak na porządnej kawie . [4]
      Zapach: Kawa gorzka i czekolada. Niby nic szczególnego, ale bardzo wyważony i sympatyczny. [3.5]
      Smak: Kawa i gorzka czekolada. Mam skojarzenia z wyżerania kakao z puszki w czasach dawno minionych. Bardzo konkretny, oleisty, minimalny alko, może rzeczywiście szczypta wanilii i dębowych wiórów? [4.5]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Nie lubię tej świni, ale doceniam kon(sek)wencję. [4]
      Uwagi: Gdybym nie miał dwóch pękatych kartonów z porterami, chyba kupiłbym parę flaszek na poświąteczny czil-ałcik .

      Moja ocena: [4.025]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4.5]
        Piana: Beżowa, średnia, dość trwała, zostaje spory kożuch. [4]
        Zapach: Likier kawowy, burbonowa beczka, gorzka czekolada. [4.5]
        Smak: Gorzka czekolada, waniliowa beczkowość, bubonowy posmak, likier kawowy, dość spora paloność. Goryczka palona, średnia, długa. [5]
        Wysycenie: Niskie. [4.5]
        Opakowanie: Nie lubię tej "świńskiej" serii, ale plus za dopracowany koncept i firmowy kapsel. Etykieta lekko pofałdowana. [3.5]
        Uwagi: Smaczne, deserowe piwo. Mimo sporej goryczki i gęstości pije się je bardzo łatwo. Wyraźne burbonowe i beczkowe posmaki, kawa bardziej w tle. Gładkie, rozgrzewające, ale bez śladu alkoholowego posmaku. Generalnie za Kingpinem nie przepadam, ale przyznaję, że to piwo bardzo im wyszło. Polecam.

        Moja ocena: [4.6]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎