Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Birbant] OZ Whisky BA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zarzecze, [Birbant] OZ Whisky BA

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kompletnie czarny. [4]
    Piana: Brązowa, drobna. Niestety, zanika po chwili... [2.5]
    Zapach: Słód, karmel, jakieś owoce. Powiew winny z akcentem słodu. [4]
    Smak: Kawa, czekolada gorzka. Taki stout na sterydach, ale smaczny, z minimalnym akcentem wędzonym. W trakcie picia mam wrażenie, jakbym gryzł gorzką czekoladę . [4]
    Wysycenie: Niewysokie. [4]
    Opakowanie: Mała butelka, dobrze przy tych parametrach. Starannie wykonana eta, ale dla mnie zbyt zawiła w swej symbolice. [4]
    Uwagi: Tak, jak pisałem wyżej - gorzka czekolada w płynie .

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, nie przejrzysty. [5]
      Piana: Średnio-niska, jasnobrązowa, głównie drobnopęcherzykowa, nietrwała, nie zdobi szkła. [3]
      Zapach: Palony, gorzka czekolada, umiarkowanie wanilia, inne nuty beczkowe słabiej(może i po whisky, nie jestem specjalistą). Średnio intensywny, przyjemny. [4]
      Smak: Gorzka czekolada, nieco palony, kawowy, wyraźna beczka, tytoń, wanilia, umiarkowanie słodkie, pełne, gładkie, średnia goryczka -bardziej tytoniowa, mniej ciemno-słodowa, alkoholu niedużo, ale za to przyjemnego, nieostrego, jakby od whisky. Bardzo fajny, złożony. [5]
      Wysycenie: Szczerze mówiąc(pisząc), to nie zwróciłem uwagi, więc dobrze pasowało, prawdopodobnie niskie. [5]
      Opakowanie: Ok, podobna do innych RIS-ów Birbanta, ale pasuje mi kolorystycznie, czytelna, komplet informacji. [4]
      Uwagi: Świetny zawodnik, beczka bardzo dobrze wkomponowana w piwo. Warka do 15.02.2020.

      Moja ocena: [4.4]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: czarny, nieprzenikniony [4.5]
        Piana: beżowa, z drobnych i średnich pęcherzyków, opadła do krążka na obrzeżu. [3]
        Zapach: lekko słodki. Ciemne i palone nuty mieszają się ze szlachetnym alkoholem, likierem, beczką, marcepanem. [4]
        Smak: lekko tylko słodki i alkoholowy. Ciemne nuty kawy espresso, mieszają się z whisky, likierem, wanilią i deserową czekoladą. Goryczka jest minimalna, nie ma też praktycznie efektu paloności. [3]
        Wysycenie: niskie do średniego - optymalne [4]
        Opakowanie: Poprawne, podstawowe info na kontrze [3]
        Uwagi: Piwo bardzo pijalne ale nie o to mi chodziło. Liczyłem na rasowego RIS-a po beczce.

        Moja ocena: [3.475]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎