Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn Zdrój, [Czarny Kot] Złoty Kot

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pivotal
    Senior
    • 05-2013
    • 671

    Połczyn Zdrój, [Czarny Kot] Złoty Kot

    Piwo jasne, pasteryzowane, zawartość alkoholu 6.2%, ekstraktu nie podali.

    BARWA: Nieco ciemniejszego złota, piwo przejrzyste z zawiesiną. [3.5]
    PIANA: Na około trzy centymetry, po dwóch minutach opadła do obręczy z mgiełką, opadając pozostawia trwałą koronkę, obecna do końca. [2.5]
    ZAPACH: Słodko-kwaskowy. Owocowy i słodowy. W zatkanej butelce jeszcze po dwóch tygodniach wyczuwalny był aromat ziołowy. [2.5]
    SMAK: Owoce, lekkie masełko, nuty słodowe oraz ziołowe. Piwo słodkawo-kwaskowe z niewielką goryczką. [3.25]
    WYSYCENIE: Powyżej średniej, utrzymujące się do końca. [3.5]
    OPAKOWANIE: Zwrotne, Etykiety mogą być... podany tylko podstawowy skład, kapsel bez nadruku. [3.5]

    UWAGI: Warka do 30.08.2017, wypite 29.09 i 10.10'17. Piwo po terminie i nie ma co się rozpisywać... Lepsze od korpolagerów. Dystrybutor: Dionizos Radom.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    W końcu Czarny Kot zdradził gdzie warzy?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • kaczka116
      Senior
      • 10-2015
      • 1350

      #3
      I jak do sciany zeby pierw zglaszac piwa do dziennika nosz k.... urde

      Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
      Nie mów hop zanim nie nachmielisz
      Untappd

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12202

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
        I jak do sciany zeby pierw zglaszac piwa do dziennika nosz k.... urde

        Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
        ale o co chodzi. Teksty typu "A to nie laska poczekac az bedzie dodany do bazy" "i jak do sciany".

        No nie laska i nie patyk. W jakim terminie należy zgłaszać chęć napicia się piwa i następnie opisania go? Jest lista kolejkowa do zaszczytnej możliwości wpisu? O co chodzi?

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
          ale o co chodzi.
          Tyle lat na forum i dalej nie wiesz. Jak takiś mądry to spróbuj teraz tak umieszczone piwo wpisać do DP albo ocenić przez artomat.

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12202

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
            Tyle lat na forum i dalej nie wiesz. Jak takiś mądry to spróbuj teraz tak umieszczone piwo wpisać do DP albo ocenić przez artomat.
            Opisane piwo było już po terminie, to jak długo miał jeszcze czekać żeby ktoś inny mógł ocenić przez artomat. Tyle lat na forum i cały czas nie interesuje mnie żaden dp czy artomat. Kiedy rączka wpada do nocniczka to nici z dzienniczka

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #7
              Już w DP.
              Tu każdy jest mądry na swój sposób
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • Pivotal
                Senior
                • 05-2013
                • 671

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                W końcu Czarny Kot zdradził gdzie warzy?
                Nie, nie zdradzili gdzie. Informacji tyle co na innych wyrobach od nich. Zapytałem znajomego sprzedawcę ze sklepu specjalistycznego, a on z całą pewnością stwierdził, że z Połczyna Zdroju.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎