Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fortuna, Miłosław Warzy Śmiało - Borowikowe Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Fortuna, Miłosław Warzy Śmiało - Borowikowe Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrązowy, lekko zamglony. [4]
    Piana: Niewysoka, beżowa, głównie drobne pęcherzyki, średnio trwała, lekki lacing. [3.5]
    Zapach: Ciemny karmel, trochę czekolady i miodo-kartonu, grzyby na granicy autosugestii, dopiero po ogrzaniu do temp. pokojowej je czuć. [3.5]
    Smak: Karmel, trochę czekolady, wodniście, dość wytrawne, niewiele się tu dzieje. Nudne, ale pijalne. [3]
    Wysycenie: Niewysokie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Całkiem ładna etykieta, komplet informacji. [4]
    Uwagi: Przeciętne brown ale, nie jest złe, ale o superlatywy też ciężko. Warka do 01.12.2018.

    Moja ocena: [3.4]

    Comment

    • Admirador
      Senior
      • 03-2015
      • 431

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Borowikowy Ciemny brąz/brunatny [5]
      Piana: Niezła prezencja na początek, średnia trwałość, minimalny lacing [3.5]
      Zapach: "Ciemnosłodowy", orzechowy. Grzyby są na granicy autosugestii. Gdybym nie wiedział, bym nie zgadł. Aromat w miarę ok, ale niczego nie "urywa". [3.5]
      Smak: Karmelowo-czekoladowo-kawowe. Jak wiem, że mają być borowiki, to może i coś takiego wyczuwam. Ale to tak subtelnie, że chyba ten "śmiały składnik" tu nie zagrał. Słodko nie jest, goryczka na stosunkowo niskim poziomie (35 IBU?). Do wypicia, ale zachwycać się nie ma czym. [3]
      Wysycenie: Średnie, może nawet lekko za wysokie? Ale ogólnie ok. [4]
      Opakowanie: Etykieta mi się podoba, do tego typu piwa pasuje bardzo dobrze. Informacji pod dostatkiem. [5]
      Uwagi: 02/12/2018.
      Trochę się bałem tych borowików, ale nie było czego, bo ich (prawie) nie czuć.
      Dość przeciętne piwo. Spokojnie do wypicia, ale eksperyment raczej niezbyt udany. Grzyby w piwie. Chyba nie.

      Moja ocena: [3.475]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎