Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katalog Otwieracze 2016

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pawulon_CK
    Junior
    • 08-2013
    • 9

    Katalog Otwieracze 2016

    Witam. Prezentuje moja kolekcje w postaci katalogu. Egzemplarze otwieraczy i brelokow uzyskanych do konca 2016 roku (w tym dojdzie jakies 100szt). =)

  • Pawulon_CK
    Junior
    • 08-2013
    • 9

    #2
    Katalog

    A tak prezentuje sie w wydruku. Egzemplarze w nim zawarte sa przedstawione w skali 1:1
    Attached Files

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Wydane w wersji książki ? Jak tak to gratulacje mega.
      Jest to prezentacja tego co masz w zbiorze czy katalog (a więc to co masz w zbiorze oraz wszystko co wiesz że nie masz a zostało wydane) ? No chyba że wyłapałeś 100 procent znanych Ci otwieraczy ale w to wątpię.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Pawulon_CK
        Junior
        • 08-2013
        • 9

        #4
        Wydruk w formie ksiazki, ale nie do rozpowszechniania, tylko taka sztuka dla mnie
        Sa tu ukazane wylacznie egzemplarze, ktore posiadam.
        W zalaczniku kilka miniaturek jak wyglada ekspozycja (mniejwiecej 3/4 kolekcji wywieszone bylo wtedy). Kazdy egzemplarz ponadto sam fotografuje oraz mam opisany w excelu, tj. skad pochodzi, od kogo, wymiary... )
        Attached Files

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Aha, fajnie ale myślałem że są to wyłącznie otwieracze wydane przez browary.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Pawulon_CK
            Junior
            • 08-2013
            • 9

            #6
            No wlasnie nie tylko, ale tez i dlatego rozdzielilem to na kilka tematycznych rozdzialow

            Comment

            • genea
              Senior
              • 02-2006
              • 1515

              #7
              Pełen szacun i za zbiór i za chęć i możliwości wydania książki w jednym egzemplarzu
              Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
              Bractwo Piwne

              Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
              Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎