Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudziądz - Rad, Rudnickie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Grudziądz - Rad, Rudnickie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, w zasadzie klarowny. [4]
    Piana: Biała, drobna/strzępiasta, bardzo wysoka, trwała. [4.5]
    Zapach: Słodowo-owocowy, bez śladu chmielu. Niestety, zamiast tego silny powiew warzywny, słodkawo-sfermentowany... [3]
    Smak: Tutaj także słód i owocki, ale można wyczuć ślad goryczki. Jest też jakiś dziwny posmak, jakby... waniliowy??? [3.5]
    Wysycenie: Wysokie - ratuje to piwo, odsuwając mdlącą nijakość smakowo-zapachową na plan dalszy. [4]
    Opakowanie: Jak na startujący browar, to szapoba! . Przysadziste, tradycyjne butelki z zamknięciem patentowym, dopracowana, stylizowana na międzywojenna (?) grafika. [5]
    Uwagi: Nowy browar, pierwsze koty za płoty. Piwo zaupominkował mi Budvar, rodzony grudziądzanin (?). Sami wiecie... ...dupy z mosiądza .

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4566

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, piwo mętne. Wygląda bardzo ładnie. [4.5]
      Piana: Było jej niewiele, najwyżej 0,5 cm, o równomiernych niedużych bąbelkach. Po chwili pozostała już tylko obręcz przy ściankach kufla. [2.5]
      Zapach: Mocny, słodowy z kwiatową miodowością. [4]
      Smak: Jest tak jak sugerował zapach - króluje słodowość, są też lekkie nuty słodkich owoców, goryczka niewyczuwalna. Piwo nie jest złe ale tylko dla wielbicieli mocno słodkich lagerów. Panienki zupełnie nie musza dolewać soku a i tatusiowie na codzień pijący Warkę Strong będą zadowoleni , no i przynajmniej wypiją prawdziwe piwo. [3.5]
      Wysycenie: Średnie, pasowało, nie przeszkadzało w piciu. [4.5]
      Opakowanie: Fajny, pękaty, tradycyjny kufel z grubego szkła z firmowym logo, niestety brak podkładek za co minus. [4]
      Uwagi: Próbowane 19.02.2018 na miejscu w browarze, cena 9 zł.

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4566

        #4
        Tak się przedstawia:
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎