Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudziądz - Rad, Ułańskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Grudziądz - Rad, Ułańskie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy klarowny. [4]
    Piana: Białokremowa, drobna, wysoka i trwała. [4]
    Zapach: Kurczę, podobnie jak z Rudnickim: jakiś waniliowo-warzywkowy powiew, który głuszy całą resztę... Tak nie powinno pachnieć piwo marcowe. [3]
    Smak: Delikatny posmak orzechowej goryczki, na szczęście przebija się przez mdławy front owocowo-waniliowo-warzywny... O co chodzi? [3.5]
    Wysycenie: Średniowysokie. [4]
    Opakowanie: Nawiązanie do Centrum Wyszkolenia Kawalerii. Wysoka jakość, przemyślane wzornictwo, pękata krachla. Czego chcieć więcej? [5]
    Uwagi: Mam nadzieję, że Grudziądz jako miasto warzenia piwa powróci na poziom dawnego browaru .
    Piwo dostałem w prezencie od Budvara, który się w Grudziądzu urodził i robi za ambasadora .

    Moja ocena: [3.5]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4559

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobursztynowy, podchodzący lekko w rubinowy, piwo mętne [4.5]
      Piana: Choć biała i równomierna to przy podaniu raptem na 0,5 cm, zaś po pierwszym łyku była już tylko obręcz przy szkle i bardzo nieliczne plamy na nim. [2.5]
      Zapach: Słodowy, dość wyraźny, z lekkim karmelem i owocowością [4]
      Smak: Wyraźna zbożowość, nuta karmelowa ale tu zaskoczenie bo te piwo choć określane jako marcowe jest mniej słodowe niż pity wcześniej lager. Wytrawności dodaje może nie mocna ale rześka nuta owocowa. Goryczka trudno wyczuwalna, na granicy sugestii. Jak ktoś lubi ten styl piwa to nie będzie zawiedziony. [3.5]
      Wysycenie: Średnie, dobrze pasujące. [4.5]
      Opakowanie: Gruby, klasyczny kufel firmowy, brak jakichkolwiek podkładek w browarze restauracyjnym nie przystoi - minus. [4]
      Uwagi: Próbowaliśmy 19.02.2018 tuż przy warzelni browaru. Cena 9 zł.

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4559

        #4
        Tak wygląda:
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎