Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudziądz - Rad, Nadwiślańskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Grudziądz - Rad, Nadwiślańskie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobursztynowy podchodzący w rubin. Porównywaliśmy do Ułańskiego na którego bazie zrobiono te miodowe - jest odrobinę ciemniejsze i bardziej mętne. [4.5]
    Piana: Jak i w innych tutejszych piwach malutko jej - raptem na kilka mm, choć wygląda ładnie, bąbelki są drobne i równomierne. Po chwili tylko mgiełka na powierzchni z obręczą przy ściance, plamy bardzo nieliczne. [2.5]
    Zapach: Zdradza obecność dobrego gryczanego miodu, do tego oczywiście słodowość, generalnie pachnie przyjemnie i wyraźnie. [4.5]
    Smak: Marcowe już z definicji jest słodowe i trochę karmelowe, tu dodano jeszcze miód (na leżakowanie) jednak nie powoduje on nadmiernej słodyczy. Może trochę niweluje wytrawniejsze nutki owocowości na korzyść leciutkiej gryczanej goryczki. Ale całokształt jest przyjemny, oczywiście dla tych co lubią miód niekoniecznie w piwie (ja się do nich zaliczam). [4]
    Wysycenie: Niewysokie, idealnie pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Gruby, tradycyjny, pękaty kufel firmowy, brak podkładek daje minus. [4]
    Uwagi: Fajne miodowe, dobrze ze użyto trochę ostrzejszego miodu gryczanego bo jasny kwiatowy mógłby przesłodzić te piwo.
    Próbowaliśmy w browarze 19.02.2018, cena 9 zł.

    Moja ocena: [4.075]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #3
      Fotka:
      Attached Files

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy zmętniony. [4]
        Piana: Brudnobiała, średniodrobna, niewysoka i nietrwała. [3]
        Zapach: Zdecydowanie słodowy, miód w stylu gryczanego w tle. [4]
        Smak: Słodowy i miodowy, taki trochę gryczany, a trochę wielokwiatowy. Minimalnie jednak zbyt słodki. [3.5]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: W stylu browaru, bardzo dopracowane. Jest na ecie element baśniowy . [4]
        Uwagi: Całkiem sympatyczne piwo miodowe, dla mnie o pół punktu zbyt miodowe jednak .

        Moja ocena: [3.7]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎