Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, Fallen God

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    AleBrowar, Fallen God

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółty, mleczny, bardzo mętne. [3.5]
    Piana: Trzeba szybko patrzeć żeby coś zauważyć. [1.5]
    Zapach: Głównie grejpfrut, trochę też naszych owoców i coś tam od owsu. [4]
    Smak: Jak na te parametry wodniste piwo nie jest. Goryczka wysoka charakteryzująca się głównie grejpfrutem, ale też jakimś ziołem. [4.5]
    Wysycenie: Wysokie. [4]
    Opakowanie: Na etykiecie rzeczywiście jakiś upadły bóg i obrzydliwy. Kolejny raz nie ma podanych chmieli. [2.5]
    Uwagi: To chyba słód pszeniczny, a szczególnie owsiany sprawił, że wodnistości nie wyczułem i piło mi się bardzo przyjemnie. Warka 28.05.2018.

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żółtawy, mętny. [4]
      Piana: Niska z dużych pęcherzyków, bardzo szybko znika, nie zostawiając żadnego śladu. [1.5]
      Zapach: Lekko owocowy, owies, trochę masełka. [3]
      Smak: Lekkie, nawet nieco wodniste, pół-wytrawne, zbożowość płatków, cytrusowo-owocowe, mniej ziołowe, goryczka średnia. [4]
      Wysycenie: Ponad średnie, lekko drażniące - dobrze pasuje. [4.5]
      Opakowanie: Taka sobie etykieta(trochę mniej brzydka niż ostatnio), niedokładny skład. [3]
      Uwagi: Całościowo nie zachwyca, ale jak na te parametry to wyszło fajne, najważniejsze że w smaku nie zawodzi. Trzeba uważać na drożdże, bo po przelaniu jednak trochę psują smak - dodają pikantności. Warka do 28.05.2018

      Moja ocena: [3.375]

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2291

        #4
        Całkiem niezła nowofalowa 9-tka. Przyjemny cytrusowo-owsiano-goryczkowy mułek. Na upały będzie jak znalazł. Cena zachęcająca- 4.20 zł. w Hortusie. Warka ta sama- 28.05.18.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: żółty, mocny, mętność całkowita [3]
          Piana: biała, średnia, dość szybko opada, coś tam zostaje w kufelku pod koniec [3]
          Zapach: słaby, cytrusowo-zbożowy [3.5]
          Smak: jak dla mnie to jakąś gęstwa, mętna i nieprzyjemna, gryczka średnia, cytrusowe, wytrawne smaki, zbożowa słodkawość, misz masz jak dla mnie niepoukładany i mało smaczne [2.5]
          Wysycenie: zbyt niskie [3.5]
          Opakowanie: grafika AleBrowaru nigdy do mnie trafiała, firmowy kapsel [2]
          Uwagi: Mi nie smakowało ale, ze każda potwora znajdzie amatora pozostawiam innym ocenę, nawet nie warte swojej ceny - 3.90

          Moja ocena: [2.95]
          Attached Files
          Last edited by becik; 16-06-2018, 17:04.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Cytrynowożółty, mętny. [4]
            Piana: Biała, dość drobna, wysoka, bąblasto-strzępiasta i trwała. [4]
            Zapach: Orzeźwiający, sosnowy z akcentem grejpfrutowym. [3.5]
            Smak: Dziwny, orzeźwiający, w stylu soku z limonki. Kwaśno-gorzki, na początku chwilowy posmak chlebka. Czuć cienkość... [3]
            Wysycenie: Wysokie. [4]
            Opakowanie: Estetyka mocno dyskusyjna, nazwa... mało rozsądna, że bardzo delikatnie napiszę. I nie mam na myśli niczyich uczuć religijnych . [3.5]
            Uwagi: To sensowny izotoniczny napój lekkoalkoholowy, ale piwa wyczuć w nim za bardzo nie mogę... .

            Moja ocena: [3.4]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎