Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Beer Bros, Achtung Panzer Whisky Jura Barrel Aged

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Beer Bros, Achtung Panzer Whisky Jura Barrel Aged

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bardzo mocnej herbaty, delikatnie zamglony. [4]
    Piana: Kremowa, niewysoka, dość drobna i nietrwała. [3]
    Zapach: Karmel... I coś jeszcze, co kojarzy mi się z... długo niemytym pisuarem... . [2]
    Smak: Karmel, owoce, toffi, rodzynki. Oleistość i alko, ale z delikatnym posmakiem whisky. [4]
    Wysycenie: Niewysokie. [4]
    Opakowanie: Małą butelka, eta z Panzerem, jak poprzednio, tym razem czarno-złota i numerowana. Może tym razem powinien być Koenigstiger...? Na szyjce lak, więc sobie piję, bluźniąc i popluwając dokoła... [3.5]
    Uwagi: Takiego piwa mi trzeba w piątek wieczorem, choć wąchania zdecydowanie unikam .

    Moja ocena: [3.175]

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: klarowny, bursztynowo-rubinowy [5]
      Piana: beżowa, praktycznie nie wystąpiła [2.5]
      Zapach: zdominowany przez beczkę: nuty drewniane, (lekko) torfowe oraz słodsze owoce tropiku. Są też nuty czerwonych owoców, figi, moreli, a następnie wchodzi od-alkoholowa goryczka. [5]
      Smak: leciutko słodkawe, czuć bazę słodową z karmelkiem, landrynkami i suszonymi owocami. Nie brakuje nut drewnianych, wanilii. Finisz alkoholowy/likierowy. Goryczka śladowa, jednakże da się wyczuć cytrusowo-iglastą kontrę do słodów. [4.5]
      Wysycenie: niskie i ciut powyżej [5]
      Opakowanie: Ręczna robota [5]
      Uwagi: Piwo jest gęste, ale jednocześnie zaskakująco lekkie w odbiorze. Bardzo dobrze się pije.

      Moja ocena: [4.55]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎