Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Palatum, Hibernia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Palatum, Hibernia

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Zamglony bursztyn. [4]
    Piana: Niska, mało trwała(z wyjątkiem cienkiego pierścienia), bardzo drobne pęcherzyki [3]
    Zapach: Świąteczna mieszanka przyprawowa - nie jestem dobry z przypraw, więc nie będę strzelał, udało mi się tylko zidentyfikować nieco goździka. Chyba trochę jakby ziołowo-orzechowy. Średnio intensywny, w porządku. [3.5]
    Smak: Przede wszystkim przyprawowy, całkiem treściwe i gładkie, słód, umiarkowanie karmel, mało słodkie, goryczka średnia/średnio-niska, średnia pełnia(może ciut wyżej) [3.5]
    Wysycenie: Niskie - pasuje. [4]
    Opakowanie: Zielona winiarska butelka, dość nietypowa bo 0,5l, całkiem ładnie się prezentuje. Minimalistyczna, ale ładna etykieta, niepełny skład. [4]
    Uwagi: Może być, ale szału nie robi, spodziewałem się tu więcej barley wine. Podejrzewam, że bez przypraw byłoby to słabe piwo. Raczej nie polecam. Warka do 31.01.2019.

    Moja ocena: [3.525]
    Last edited by rafalek21; 12-12-2017, 21:23.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Zapomniałem dodać że to piwo jest trochę nijakie w smaku, po za przyprawami niewiele się tu dzieje.
      Last edited by rafalek21; 13-12-2017, 08:46.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Dość mocnej herbaty, prawie klarowny. [4]
        Piana: Brudnobiała, niewysoka, nietrwała. Nieciekawa w ogóle... [2.5]
        Zapach: Suszone owoce, klimaty ciastowo-piernikowe. Nie moja bajka, choć doceniam świąteczne skojarzenia. [3.5]
        Smak: Oleisty, karmelowy, z posmakiem pierników i innych zimowych słodyczy. [3.5]
        Wysycenie: Niewysokie. [4]
        Opakowanie: Nietypowa flaszka w klimacie włoskich browarów rzemieślniczych. Prosta eta, w sumie całkiem eleganckie. [4]
        Uwagi: Trochę mnie męczy, że jak "świątecznie", to muszą być aromaty do ciast...
        Na przyszły rok oczekuję od szanownych piwowarów więcej inwencji!

        Moja ocena: [3.475]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎