Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Stu Mostów, Art+15 Vanilla and Chocolate Hot Scotch

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Browar Stu Mostów, Art+15 Vanilla and Chocolate Hot Scotch

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrązowy, całkiem klarowny, dopiero pod światło widać pływające drobinki. [4.5]
    Piana: Niska i nietrwała, zostawia po sobie pierścień z średnich i dużych pęcherzyków. [2.5]
    Zapach: Przede wszystkim melanoidynowy: chlebowy, tostowy, jakaś ostra papryczka(to pewnie ta habanero), nuta kakao, szczątkowo jakby suszone owoce. Co najwyżej średnio intensywny, nie zachwyca, ale jest w porządku. [3.5]
    Smak: Podobnie - melanoidynowo, przypieczony tost, chleb, nuta owoców, lekko czekolada, wyczuwalna, średnio-niska pikantność papryczek, mało słodki, ciało średnie, goryczka niewysoka, chyba ziołowo-przyprawowa - trudno stwierdzić, bo trochę przysłoniona przez papryczki. [3.5]
    Wysycenie: Niskie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Całkiem ładna, czytelna etykieta, firmowy kapselek, jedynie skład niedokładny. [4]
    Uwagi: Nie jestem fanem papryczek w piwie, ale tu nie przesadzono z nimi, więc nie będę narzekał. Nie jest to wybitne piwo, ale nawet mi smakowało. Przy okazji narobiłem sobie smaku na Pintowego Eisbocka - więc pewnie mogłoby mieć więcej ciała. Warka do 08.12.2018

    Moja ocena: [3.525]
    Last edited by rafalek21; 19-12-2017, 23:03.

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnomiedziany, pływa w nim mnóstwo drobinek. [4]
      Piana: Średnia, drobnopęcherzykowa, średnio trwała. [4]
      Zapach: Karmel, ciasto drożdżowe, lekko estrowy, likierowy. [4.5]
      Smak: Słodowy, skórka od chleba, nuty opiekane, lekkie czerwone owoce, paląca papryczka. Goryczka średnia/niska, ziołowa, sucha, długa. Końcówka kwaskowa. [3.5]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Ok, nawet ładne, tylko trochę mało czytelne. [3.5]
      Uwagi: Pachnie lepiej niż smakuje. W smaku dominuje papryczka, choć na szczęście nie jest jej tak wiele, by zabić inne smaki, nie pali też jakoś strasznie mocno. Spodziewałem się tęgiego, słodkawego mocarza, a dostałem dość wytrawne i pikantne piwo.

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎