Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Revolta] Earl Grey AIPA Lemon Edition

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Wąsosz, [Revolta] Earl Grey AIPA Lemon Edition

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • michael50
    Senior
    • 06-2013
    • 325

    #2
    Piwo kupione na stacji benzynowej, w poszukiwaniu czegoś na spokojny wieczór. Bardzo lubię herbatę Earl Grey, więc zainteresowałem się, jak będzie smakować jako dodatek do browaru.
    Erykieta bardzo ładna, prosta i schludna. Podobała mi się.
    W smaku już zdecydowanie gorzej. Ogólnie myślę, że te piwo nie jest złe jakościowo, ale - jak ktoś napisał na stronie tej marki w browarze Zodiak - jest zdecydowanie przekombinowane, a propprcje stoją na głowie. Starałem się jakoś przekonać do tego napitku i nie być uprzedzonym, ale nie dałem rady dopić :/ W mojej warce dominowała żywica, i to mocna. Do tego dochodziła chyba bergamotka i delikatny posmak herbaty. Słód i goryczka gdzieś tam błąkały się w tle. I chyba też trochę cytryny, ale głowy nie dam. Dla mnie taka mieszanka herbaty i żywiczności okazała się nie do przeskoczenia, ale komuś może posmakuje, gdyż - jak wspomniałem, jakośc piwa pozostaje bez zarzutu.

    Comment

    • LESNICZYy
      Senior
      • 01-2018
      • 950

      #3
      Piję piwo przetrzymane w mojej zimnej piwnicy z pół roku i ogólnie nie jest źle . W smaku wyrażna earl grey i do tego cytrynowość , w składzie skórka i trawa cytrynowa . Goryczka tylko od herbaty , może to przez czas i przez to amerykańskich chmieli nie czuć . Warka 27.09.2021.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎