Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kadyk, Babok

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Kadyk, Babok

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Zasadniczo czarny. [4]
    Piana: Beżowa, bardzo drobna, niewysoka i nietrwała. Trochę słabo... [3]
    Zapach: Silny słód palony, w tle kawa. Taka jeszcze nie zmielona, ziarnista. Nuty owsiane. [3.5]
    Smak: Wodnisty, całkiem spora ta wodnistość. Do tego stopnia, że piwo robi wrażenie rozwodnionego. W smaku płatki, słód palony, nieco zbyt wytrawny. [3]
    Wysycenie: Wysokie. [3.5]
    Opakowanie: Jakiś stwor na ecie, to ma być - zgodnie z legendą - babok. Tonacja szaro-brązowa, trochę przygnębiająca. [4]
    Uwagi: To chyba moje pierwsze piwo z tego browaru. Mam kilka innych w kolejce i mam tzw. ambiwalentne uczucia... (cytując Chyłkę, ambiwalentne uczucia to wtedy, gdy siadasz na klopie na ciepłej desce ).

    Moja ocena: [3.3]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: czarne z brązowymi refleksami na szkle pod światło [3.5]
      Piana: po nalaniu już dość mierna, niewielki kożuszek, który opadł do obwódki wokół szkła [2]
      Zapach: lekki, trochę palności i kawy, w dali jeszcze sok owocowy [3.5]
      Smak: dość pełne i treściwe, lekka paloność i kawa, w tle odrobina owoców plus minimalizm suszonej śliwki, delikatna słodowość pod koniec z odrobiną czekolady, całość sprawia wrażenie niezbyt dobrze ułożonej ale daje radę [3.5]
      Wysycenie: trochę za dużo [4]
      Opakowanie: fjna etykieta, brak mi tylko firmowego kapsla [4.5]
      Uwagi: Piwo z potencjałem ale do korekty

      Moja ocena: [3.425]
      Attached Files
      Last edited by becik; 08-04-2018, 17:54.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎