Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Hopster] Czarny Szkuner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Wąsosz, [Hopster] Czarny Szkuner

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pivotal
    Senior
    • 05-2013
    • 671

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bardzo, bardzo ciemny brąz, piwo nieprzejrzyste. [5]
    Piana: Na trzy centymetry, brązowa, dość trwała, w niewielkim stopniu osadza się na szkle, pozostaje do końca. [3.5]
    Zapach: Czarnej czekolady, kawy, karmelu z niewielką ilością nut orzechowych, oraz delikatny zapach emulsji. [3.5]
    Smak: Czekoladowy, kawowy, kakaowy, trochę nut karmelowych, ziemistych oraz palonych. Piwo gładkie i pełne w smaku, goryczka od słodów palonych. [4]
    Wysycenie: Poniżej średniej, utrzymuje się do końca. [4.5]
    Opakowanie: Etykieta samoprzylepna utrzymana w białej tonacji z CZARNYM SZKUNEREM, który w rzeczywistości jest biały... podane składniki, kapsel niestety nadal bez nadruku. [3.5]
    Uwagi: Warka do 30.11.2018, wypite 26.10 i 18.11'18. Pierwszą edycję przegapiłem, ale już drugą zdecydowałem się kupić. Bardzo smaczny i treściwy przedstawiciel BAŁTYCKICH PORTERÓW, co jest zasługą słodu żytniego użytego do wyrobu tego zacnego trunku. Warto dodać, że użyto jednego gatunku chmielu (Marynka) i... cukru. Doskonałe piwo do stojakowania... leżakowanie odradzam ze względu na styczność piwa z uszczelką kapsla ;-)))) **301**

    Moja ocena: [3.825]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎