Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perun, [Deer Bear] Yam Yam Ramen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Perun, [Deer Bear] Yam Yam Ramen

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty zamglony. [4]
    Piana: Biała, drobna, bardzo sztywna, wysoka i trwała. [4.5]
    Zapach: Zdecydowane cytrusy i lekka sosna, może także chmiel. Cytrusy z wytrawnych (grejpfrut) przechodzą w słodkawe (mandarynka). [4]
    Smak: Cytrusy, stonowany słód i chmiel, lekka żywiczność, posmak earl greya (niestety), generalnie orzeźwiający. [3.5]
    Wysycenie: Wysokie. [4]
    Opakowanie: Wysoka jakość, tym razem w"cyklu misiów" występuje panda . Kolorystyka, wiadomo, czarno-biała... [4]
    Uwagi: Niezłe piwo, mimo parametrów dość lekkie, pełna nazwa to "ramen ipa". Nie wiem, czemu ten ramen...? Chyba nie dodali wołowiny???

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnobursztynowy, mętny. [4]
      Piana: Bardzo wysoka, wręcz ogromna. Trwała, oblepia szkło, kożuch zostaje do samego końca. Jak na weizenie. [5]
      Zapach: Cytrusy, wyraźna żywiczność. [4]
      Smak: Cytrusy, specyficzne, trochę w stylu bergamotki, a trochę kumkwata, skórkowe, gorzkawe. Goryczka cytrusowo-korzenna, średnia, długa. [4.5]
      Wysycenie: Niskie/średnie. [4]
      Opakowanie: Nie w moim stylu, ale ujdzie. [4]
      Uwagi: Ciekawe piwo, lekkie o orzeźwiające, pijalność wysoka. Zdominowane całkowicie przez cytrusy, ale w dość specyficznym wydaniu. Goryczka długa, ale nie zalega. Fajne, warto spróbować. Wodorostów ani kolendry nie wyczuwam.

      Moja ocena: [4.3]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎