Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapanbrat, [Trzech Kumpli] Goedemorgen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zapanbrat, [Trzech Kumpli] Goedemorgen

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowy, zmętniony. [4]
    Piana: Obfita, beżowa, jednolicie drobnopęcherzykowa, całkiem trwała, nieźle zdobi szkło. [4.5]
    Zapach: Trochę fenoli, subtelna guma balonowa, odrobina płatków owsianych, nuta chmielu. Całość bardzo delikatna, nie jest źle, ale spodziewałem się więcej. [3.5]
    Smak: Średnio pełny, fenolowy(przyprawowy), umiarkowanie cytrusy i leciutka nuta tropikalnych owoców, nieco słodkawe, ale kontrowane adekwatną, średnią, trochę zalegającą goryczką, minimalnie pieprzne w posmaku. [3.5]
    Wysycenie: Niewysokie - pasuje. [4]
    Opakowanie: Ładna etykieta, firmowy kapselek, nie do końca dokładny skład. [4]
    Uwagi: Ogółem może być, nie zachwyca, nadaje się do wypicia, ale oczekiwałem więcej. Może nawet oceniłem zbyt wysoko. Warka do 04.11.2018

    Moja ocena: [3.675]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Mocno zamglone złoto... [4]
      Piana: Biała, dość drobna, średniowysoka, niezbyt trwała, ale ładnie osadza się na ściankach. [3.5]
      Zapach: Przypalona skórka od chleba albo i cebulka, może trochę ciasteczka i karmelu? [3.5]
      Smak: Lekki karmel, akcent winny, łagodna goryczka, tło ciasteczkowe. Wszystko jest, niby OK, ale tak jakoś nie do końca... Jakiś absmaczek... [3.5]
      Wysycenie: Dość wysokie. [4]
      Opakowanie: W stylu kumpli, niby takie samo, ale jednak nie takie samo. I za to szacunek. Nie rozumiem nazwy, bo to racej nie jest napój pity o poranku... [4]
      Uwagi: No, coś gdzieś "haczy"i zaburza odbiór. Choć piwo generalnie OK... .

      Moja ocena: [3.575]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎