Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nadchodzi koniec Brackiego?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • vonAue
    Junior
    • 09-2018
    • 1

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
    Dyskusja jest bezprzedmiotowa. Informacja od miejscowych ludzi z branży. Chciwość Gż przegrała z zapotrzebowaniem rynku i w Cieszynie znowu warzy się brackie , oczywiście na zlecenie gż. W okolicznych lokalach (ciedzyn, ustroń) brackiego nie brakuje, smakuje i wygląda (piana) znakomicie. Na marginesie brackiego pilsa z kija w zasadzie niemal nie uswiadczysz(i dobrze).
    Niestety nie. Tak się składa, że mój kumpel pracuje w browarze brackim i na chwilę obecną nie produkują już brackiego do butelek i puszek. Rozlewają jeszcze do beczek, ale w najbliższym czasie także i ten rozlew będzie zatrzymany.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #32
      W tym roku w knajpie przy rynku w Cieszynie piłem Brackiego, które było dostępne razem z
      nowym produktem z Cieszyna, Noszakiem.

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2292

        #33
        Jeśli to prawda to bardzo smutna wiadomość. Co tu teraz pić na pustyni piwnej w Beskidach!?

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika vonAue Wyświetlenie odpowiedzi
          Niestety nie. Tak się składa, że mój kumpel pracuje w browarze brackim i na chwilę obecną nie produkują już brackiego do butelek i puszek. Rozlewają jeszcze do beczek, ale w najbliższym czasie także i ten rozlew będzie zatrzymany.
          Moje informacje pochodzą od właściciela pubu, w którym serwuje zarówno brackie jak i noszaka, do tego mocno zakorzenionego w miejscowym środowisku piwowarskim, nie oznacza to, że ustalenia miedzy browarami nie mogą się zmieniać. Nie przesadzalbym więc niczego tak kategorycznie.

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 913

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
            W ogródku piwnym w bemowskim parku znalazłem Brackie z terminem do 26.08.2018 r.. Stare dobre Brackie - konktetna goryczka ale żelaza też sporo. Mi smakowało.

            Dziś te same miejsce - warka 18.12.2018 r.

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              #36
              Zdaje się, że jest to jeden z najdłuższych pogrzebów piwa.

              Comment

              • LESNICZYy
                Senior
                • 01-2018
                • 950

                #37
                Ostatnio widziałem z datą 12.18 ... A gdzie świeże warki ?

                Comment

                • DariuszSawicki
                  Senior
                  • 08-2012
                  • 2868

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zdaje się, że jest to jeden z najdłuższych pogrzebów piwa.
                  Zgadza się. To piwo jest regularnie dostępne, chociażby w Intermarche. Byłem dziś i widziałem nowe warki, a także ludzi kupujących to piwo. Nie będzie końca Brackiego, przynajmniej na razie...

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    #39
                    To co? Zmiana tytułu wątku?

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2292

                      #40
                      Ja bym zostawił, za jakiś czas temat może wrócić.
                      GŻ może i tak uwalić tą markę, żeby nie tworzyć sztucznej konkurencji z młodszym (i niestety gorszym) bratem- Brackim Pils.

                      Comment

                      • legart
                        Senior
                        • 06-2012
                        • 913

                        #41
                        Chwalić Boga jakoś Brackiego Pilsa nie widuje w warszawskich sklepach.

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2292

                          #42
                          To zależy gdzie. W ursynowskim Leclercu Bracki Pils wyparł już zwykłe Brackie :-(

                          Comment

                          • Shedao
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 900

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                            GŻ może i tak uwalić tą markę, żeby nie tworzyć sztucznej konkurencji z młodszym (i niestety gorszym) bratem- Brackim Pils.
                            I to mnie właśnie zastanawia. Po co lansować na siłę jedno piwo kosztem drugiego, skoro tamto drugie ma się dobrze? Wytłumaczcie mi ktoś, proszę, tę korpo logikę.

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4312

                              #44
                              Szkoda czasu i klawiatury, tego się nie da wytłumaczyć. Jedynym punktem odniesienia jest to, że w korpo istnieje (niepisana?) potrzeba ciągłej zmiany, odnawiania "brandu" etc, bez względu na to, czy to ma, wg naszych kryteriów, sens, czy nie.
                              Oni chyba zakładają, że każda zmiana odświeżając wizerunek marki lub zakladu pociąga za sobą automatycznie większe zaciekawienie i sprzedaż.

                              Comment

                              • witold68
                                Senior
                                • 09-2009
                                • 142

                                #45
                                Koniec Brackiego

                                W auchan Bielsko-biała jest inic nie wskzauje na koniec, w PSS Spolem tez jest
                                Na pochybel psubratom !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎