Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porter Bałtycki z KP :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raciborz
    Senior
    • 06-2004
    • 594

    Porter Bałtycki z KP :)

    Nie wiem czy już ktoś umieścił ten news , ale w Kwietniu oficjalna premiera. A w ten wekend elita z KP, degustuje pierwszą próbna warkę w Warszawie na swoim zlocie
  • nikita_banita
    Senior
    • 06-2003
    • 1363

    #2
    A z którego browaru to cudo?

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Skromność informacji niczym powtórzenie plotki w stylu "a mój kolega który pracuje w KP powiedział mi że".
      Daj jakiś link Raci do np jakiegoś oficjalnego artykułu na stronie KP o tymże. Cokolwiek.

      Zresztą czym się tu podniecać ? Że ostatni z Wielkiej Trójki obudził się po wieloletnim zapóźnieniu i uwarzył wreszcie portera do swojego portfolio ? Od lat mają je konkurencyjne GŻ i CP nie mówiąc o na prawdę sporym asortymencie porterów warzonych od dobrych kilku lat przez, chyba już dziesiątki, "rewolucyjnych" małych browarów rzemieślniczych.
      Może dekadę temu gdy na rynku był praktycznie tylko porter okocimski i żywiecki była by to sensacja
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • zgroza
        Senior
        • 03-2008
        • 3597

        #4
        Ależ, Cooper, to jest ważna informacja branżowa. Będzie to kolejny porter, ale czy będzie to a) dobry porter? b) porter poniżej piątki? To jest ważniejsza informacja, niż kolejny porter od rzemieślników, bo o dużo większym oddźwięku.
        W sumie wstyd być świadomym piwoszem i nie wiedzieć, które z propozycji koncernów są interesujące
        Lotna ekspozytura browaru

        Też Was kocham.

        Comment

        • nikita_banita
          Senior
          • 06-2003
          • 1363

          #5
          Historycznie portery z Tychów i Białegostoku były co najmniej dobre.

          Obstawiam, że porter z KP wyjdzie pod szyldem Książęcego i będzie z Tychów.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            A zatem czekają nas premiery Książęce Porter i Książęce IPA.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • nikita_banita
              Senior
              • 06-2003
              • 1363

              #7
              IPA jest już w hurtowniach.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                A zatem czekają nas premiery Książęce Porter i Książęce IPA.
                A skąd wiesz że nie np Wojak Porter ? Za 3,49
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
                  IPA jest już w hurtowniach.
                  Nawet już do Tesco zawitało .

                  Comment

                  • Raciborz
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 594

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
                    A z którego browaru to cudo?
                    Będzie to Tyski Porter

                    Comment

                    • Raciborz
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 594

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                      Skromność informacji niczym powtórzenie plotki w stylu "a mój kolega który pracuje w KP powiedział mi że".
                      Daj jakiś link Raci do np jakiegoś oficjalnego artykułu na stronie KP o tymże. Cokolwiek.

                      Zresztą czym się tu podniecać ? Że ostatni z Wielkiej Trójki obudził się po wieloletnim zapóźnieniu i uwarzył wreszcie portera do swojego portfolio ? Od lat mają je konkurencyjne GŻ i CP nie mówiąc o na prawdę sporym asortymencie porterów warzonych od dobrych kilku lat przez, chyba już dziesiątki, "rewolucyjnych" małych browarów rzemieślniczych.
                      Może dekadę temu gdy na rynku był praktycznie tylko porter okocimski i żywiecki była by to sensacja
                      Wojtek nie drażnij mnie, czy ja kiedyś puszczałem plotki . Nie zapomnij kto ci uratował życie w Odessie . Pewnie niedługo KP się oficjalnie pochwali, ja tylko widziałem pełne butelki z etykietą

                      Comment

                      • nikita_banita
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 1363

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                        ja tylko widziałem pełne butelki z etykietą
                        Tyskie Porter czy Książęce Porter?

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Nie chodziło mi o ploty. Raczej o jakiś link z konkretniejszym info.
                          Nawet nie mam wątpliwości że KorPorter będzie słynny od Odessy po zachodnie kresy.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • kjaros
                            Senior
                            • 03-2007
                            • 377

                            #14
                            Na FB przewinęła mi się reklama z fotką IPA.

                            Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
                            Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                            Comment

                            • SeeJay
                              Senior
                              • 04-2016
                              • 239

                              #15
                              Wie ktoś z Was coś więcej na temat tego porteru? Już połowa marca, może jakieś informacje "wylazły"?

                              PS: Obstawiam, że będzie to "osiemnastka" w stylu GIP.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎