Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cztery Ściany, Marina

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Cztery Ściany, Marina

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztyn, delikatna mgiełka [4]
    Piana: drobna, taka słabiutka, jakby była chorowita, szybko opadła do krążka wokół szkła, potem już było gorzej [2.5]
    Zapach: lekki, owocowo-słodowy, lekkie kwiaty [3.5]
    Smak: pełne i treściwe a jednocześnie lekkie i aksmaitne w smaku, fajna mocna goryczka dobrze stonowana owocowym smakiem oraz dobrze wyczuwalna bazą słodową, poukładane i grzeczne piwo [4.5]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: szkło "na name", wafel od czapy [2.5]
    Uwagi: Pierwsze piwo z Czterech Ścian i bardzo mi smakowało

    Moja ocena: [3.85]
    Attached Files
    Last edited by becik; 02-03-2018, 20:17.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      Kolor: bursztyn, delikatna mgiełka [4]
      Piana: drobna, taka słabiutka, jakby była chorowita, szybko opadła do krążka wokół szkła, potem już było gorzej [2.5]
      Zapach: lekki, owocowo-słodowy, lekkie kwiaty [3.5]
      Smak: pełne i treściwe a jednocześnie lekkie i aksmaitne w smaku, fajna mocna goryczka dobrze stonowana owocowym smakiem oraz dobrze wyczuwalna bazą słodową, poukładane i grzeczne piwo [4.5]
      Wysycenie: bez zarzutu [5]
      Opakowanie: szkło "na name", wafel od czapy [2.5]
      Uwagi: Pierwsze piwo z Czterech Ścian i bardzo mi smakowało

      Moja ocena: [3.85]
      Obniżyłeś ocenę piwa bo ktoś nalał Tobie do szkła "no name" i dał "wafel od czapy"?
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        Obniżyłeś ocenę piwa bo ktoś nalał Tobie do szkła "no name" i dał "wafel od czapy"?
        Opakowanie ma najmniejszą składową do ogólnej oceny piwa. Zawsze tak oceniam piwa knajpiane i tak będę oceniał.
        Żeby była 5 to musi być wafel browaru/knajpy oraz szkło firmowe browaru/knajpy.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12171

          #5
          Aromat - chmielowe cytrusy w kierunku pomarańczy i grejpfrutów, łagodny słód
          Piana - umiarkowanie wysoka, dość zwarta, trwała z kożuszkiem, zostaje na szkle
          Barwa - zmętnione złoto
          Wysycenie - umiarkowane, musujące
          Smak - sporo chmielu ale nie na dominującą goryczkę - trochę piecze, cytrusy, trochę "multiwitaminy" (owocowa słodycz). Finisz cytrusowo-goryczkowy. Chmiel piecze wyraźnie, pomimo to całość o gładkiej "fakturze" (dodatek płatków pszennych i owsianych)
          Treściwość - pełne

          Dobre, czyste w odbiorze, choć nie jest to mój faworyt od nich. Oczywiście to kwestia gustu i wysokiego poziomu ich piw, jakie dotychczas piłem

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12171

            #6
            Zdjęcie:
            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎