Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BeerLab, [Wokanda] Wniosek Dowodowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    BeerLab, [Wokanda] Wniosek Dowodowy

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Lekko zamglony, bursztynowy. [4]
    Piana: Niska, mało trwała, ale nie znika od razu, słaby lacing. [3]
    Zapach: Niezbyt intensywny, trochę trudny do określenia, ale spróbuję, pestki winogron, lekka nuta cebuli, dopiero dalej trochę cytrusów, Jak było chłodne to wyczuwałem ananasa. W ciemno strzelałbym, że było lekko chmielone Nelson Sauvin. [3]
    Smak: Wytrawny, chmielowy: cytrusowy, mniej iglasto-pieprzny, odrobina karmelu, goryczka krótka, conajmniej średnia(znaczna jak na styl), gładko, ciała niedużo. [3.5]
    Wysycenie: Niewysokie - pasuje. [4]
    Opakowanie: Etykieta nudna, na plus komplet informacji, goły kapsel. [3.5]
    Uwagi: Przeciętne piwo, smakowo w porządku, na tle konkurencji wyróżnia się wytrawnością i niskim wysyceniem. Warka do 27.09.2018.

    Moja ocena: [3.325]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, średnie zmętnienie. [4]
      Piana: Biała, drobna, za szybko przechodząca w grube pęcherzyki, średnio trwała z przeciętnym osadem na ściance. [3.5]
      Zapach: Bardzo owocowy, szczególnie cytrusy i gruszka. Bardzo wyraźnie czuć też cebulę, co nie jest wadą. [4]
      Smak: Niska pełnia słodowa, trochę za wodniste, goryczka średnia, cytrusowa, lekko przyprawowa, dobrze orzeźwia. [3.5]
      Wysycenie: Średnie. [3.5]
      Opakowanie: Etykieta jak w innych piwach Wokandy, pełny skład, odpowiedni opis. [3.5]
      Uwagi: Poprawne, niczym szczególnym nie wyróżniające się APA. Warka do 27.09.2018.

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Nasycony złoty, minimalnie zamglony. [4]
        Piana: Kremowa, bardzo drobna, średniowysoka, dość trwała. [3.5]
        Zapach: Lekka sosna, lecz dominują słodkie owoce tropikalne. [4]
        Smak: Dość konkretna goryczka, wrażenie nagryzienia pestki grejpfruta, wszystko zrównoważone słodkimi owocami tropikalnymi. [4]
        Wysycenie: Dość wysokie. [4]
        Opakowanie: W stylu, powiedzmy, tego projektu. Ma kojarzyć się z okładką akt sądowych. Mnie kojarzy się średnio... [3.5]
        Uwagi: Dość lekka APA, orzeźwiająca, przez lekkość parametrów też minimalnie wodnista. Na takie upały - polecam!

        Moja ocena: [3.925]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎