Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perun, [Deer Bear] Coffee Break

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Perun, [Deer Bear] Coffee Break

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4]
    Piana: Wysoka, lekko beżowa, niezbyt trwała. [3]
    Zapach: Wyraźnie kawowy, lekko waniliowy i przyprawowy. [4.5]
    Smak: Słodkawe, kawowe, czekolada mleczna, wanilia w wydaniu z nadzienia wafelków, lekkie nuty korzenne. Końcówka kwaskowa i palona, goryczka niska/średnia, palona. [4.5]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Ok, ujdzie, nie mój styl. [3.5]
    Uwagi: Bardzo smaczne piwo, rzeczywiście smakuje tymi dodatkami, ale nie jest nimi przytłoczone. Trochę za lekkie jak na mój gust, mogłoby mieć więcej ciała. Pijalność wysoka.

    Moja ocena: [4.25]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Prawie czarny, bez prześwitów. [4.5]
      Piana: Beżowa w stronę jasnego brązu, niezbyt wysoka, raczej niska, świetnie, czyli grubo oblepia szkło. [4]
      Zapach: Bardzo dużo kawy, czuć też wanilię, ale gałki muszkatołowej już nie. Ogólnie trochę za mało piwa w tym piwie. [4]
      Smak: Treściwe, złożone, tak jak lubię. Wyraźnie słodkie, ale zaraz skontrowane gorzką kawą i ziołowym wtrętem. Wanilia wyczuwalna, powoduje gładkość, nie brakuje też kwaskowych i palonych nut. [4.5]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Misio w okularach na etykiecie, nie wiedzieć czemu oprócz języka polskiego i angielskiego skład podany jest też w języku fińskim. [4]
      Uwagi: Bardzo smaczne i treściwe piwo, szczególnie godne polecenia lubiącym i kawę i piwo. Warka 01.11.2019.

      Moja ocena: [4.225]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Brunatnoczarny nieprzejrzysty, zasadniczo - coffee. [4]
        Piana: Ciemnobeżowa, bardzo drobna, średniowysoka, ale dość trwała. Też w stylu "coffee". [4]
        Zapach: Mleczna czekolada, wanilia i ślad kawy. Trochę zbyt jednostronny. [3.5]
        Smak: Kawa, lekki ziemisty akcent (może to gałka m.?). Lekka wytrawność w stylu orzechowym (gałka m.?), trochę wanilli dodaje słodyczy i pewnej oleistości. [3.5]
        Wysycenie: Niby niewysokie, ale w paszczy trochę musuje. [4]
        Opakowanie: Niedźwiedź w okularach i koszuli, pijący kawę. W stylu "bear'ów", ale chyba brakuje tu pewnej świeżości [4]
        Uwagi: Piwo zdecydowanie deserowe. Czemu nie, ale jednak brakuje jakiejś "drugiej twarzy" .

        Moja ocena: [3.625]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎