Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Profesja, [wBrew] Berlin-Air Weisse

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Profesja, [wBrew] Berlin-Air Weisse

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mocno zamglony, chyba słomkowo-zbożowy. [4]
    Piana: Średnio obfita, biaława, bardzo drobne pęcherzyki, mało trwała, ale za to ładnie zdobi szkło. [4]
    Zapach: Dość intensywnie kwaśno-cytrynowy, w tle sianko(pewnie od brettów). [4]
    Smak: Kwaśny, cytrusowy, lekko owocowy(młode, kwaskowate owoce), ze zbożowym posmakiem, ciała niedużo, goryczki praktycznie brak. [4]
    Wysycenie: Chyba poniżej średniego - w porządku, ale mogłoby być wyższe. [4]
    Opakowanie: Etykieta oryginalna i ciekawa, choć osobiście średnio mi się podoba, na plus komplet informacji. Nie rozumiem tylko skali "Ciało" - od wytrawny do słodki - to zależność, niejednoznaczna, bardziej by mi tu pasowało brzydko brzmiące "odfermentowanie". [4]
    Uwagi: Gdybym się nie powstrzymywał, to wypiłbym jednym duszkiem. Prosty, ale poprawny, smaczny i niezwykle pijalny berliner weisse. Idealny na lato, mam nadzieję że będzie warzony za te parę miesięcy. Warka do 01.05.2018.

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasno-żółty, mętnawe [4.5]
      Piana: biała, drobna, gęsta, dość mocna [4]
      Zapach: miły i deliaktny, słodowo-cytrusowy [3.5]
      Smak: leciutkie ale jednoczęśnie treściwe, minimalna goryczka, lekki cytrusowy posmak, odrobina pestki, bardzo fajne słodowe tło, dość wytrawne [4.5]
      Wysycenie: bez zarzutu [5]
      Opakowanie: plastikowa etykieta dookoła butelki, gładki kapsel [4.5]
      Uwagi: Jak nie lubię Berliner Weisse to te piwo mi smakowało, a to już wyższa szkoła jazdy, gratulacje

      Moja ocena: [4.125]
      Attached Files
      Last edited by becik; 13-02-2019, 19:32.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎