Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Spółdzielczy, Bramsztowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Browar Spółdzielczy, Bramsztowe

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    O ile mnie wiedza żaglarska i pamięć nie myli piwo powinno się nazywać Bramszotowe a nie Bramsztowe, co zresztą znajduje podtwierdzenie w informacjach o nim w sieci.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
      O ile mnie wiedza żaglarska i pamięć nie myli piwo powinno się nazywać Bramszotowe a nie Bramsztowe, co zresztą znajduje podtwierdzenie w informacjach o nim w sieci.
      To czemu nie zgłosisz tego wykrzyknikiem?
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Brunatny nieprzejrzysty. [4]
        Piana: Beżowa, średniowysoka, średniodrobna, niezbyt trwała. [3.5]
        Zapach: Czekolada mleczna, chyba jakieś miękkie owoce. Być może rzeczywiście borówka? Owoce jedynie delikatnie podkreślają stoutowość. [4]
        Smak: Lekki kwasek, ale nie typowy dla stouta, lecz dla owoców, czekolada mleczna lekko to kontruje. Lekka oleistość. Ciekawy. [4]
        Wysycenie: Niewysokie. [4]
        Opakowanie: Eta jest chyba w kolorze... oberżynowym . Na niej węzeł, czyli klasyka browaru. Goły czarny kapsel. [4]
        Uwagi: Smaczne, ciekawe, nietuzinkowe piwo. Pewnie nie na każdy wieczór, ale w fotelu, zimą, fajnie się pije .

        Moja ocena: [3.95]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎