Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa i okolice/internety - piwa wymrażane z Pucka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    Warszawa i okolice/internety - piwa wymrażane z Pucka

    Czy ktoś z Szanownych wie, gdzie mogę kupić Królową Lodu i Lodołamacz w nowej odsłonie?
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Odwołuję apel. Bez napinki.
    Jeśli gdzieś któreś z tych piw spotkam to kupię, mimo wysokiej ceny, i będę się cieszył...
    Trochę mi przeszło, gdy dowiedziałem się, jaka jest "strategia sprzedażowa" tych piw, zwłaszcza ze względu na ogólnie pozytywne zakręcenie "ideologiczne" browaru.

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Odwołuję apel. Bez napinki.
      Jeśli gdzieś któreś z tych piw spotkam to kupię, mimo wysokiej ceny, i będę się cieszył...
      Trochę mi przeszło, gdy dowiedziałem się, jaka jest "strategia sprzedażowa" tych piw, zwłaszcza ze względu na ogólnie pozytywne zakręcenie "ideologiczne" browaru.
      Jaka jest ta strategia sprzedażowa? Ciekawość mnie zżera, co spowodowało, że Pancernik znany łowca smaków odpuścił poszukiwania?
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        He, he, złośliwa Małgosia zawsze czujna. Prawie, jak pionier na obozie w Arteku .
        Powiedziano mi, że hurtowanie mogą zdobyć bardzo limitowaną liczbę butelek tych piw w ramach transakcji wiązanej - w zestawach ze znacznie większą liczbą innych piw browaru.
        Jako konsumenta detalicznego w zasadzie mnie to "wali", ale powoduje, że piwa te są, jak Murzyn na pasach (pojawia się i znika ). I polować nie będę, swój honor konsumencki posiadam .

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          PIWOmaniak może mieć, ale cena może zwalać z nóg. Niby nic dziwnego, bo piwo jest w pewien sposób wyjątkowe. Ja już dawno dałem sobie spokój z poszukiwaniem takich piw. Jak wejdę do sklepu i zobaczę, cena mnie nie zmrozi to wezmę, ale aby specjalnie szukać...

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #6
            Poprzednie warki były chyba po 25zł
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9731

              #7
              Cenę jestem w stanie rozumieć, w pewnym sensie tłumaczy ją proces produkcji oraz wyszukane opakowanie.

              Comment

              • Warzywo
                Senior
                • 08-2016
                • 955

                #8
                Gdybyś, absolutnie nie szukając, chciał wpaść na pizzę, to w Przystanku Bemowo, widziałem Lodołamacza - ponieważ takie piwa nie wzbudzają mojego zainteresowanie, to nie wiem ile kosztował, ani czy to najnowsza warka.

                Comment

                • Promil03
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2833

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  He, he, złośliwa Małgosia zawsze czujna. Prawie, jak pionier na obozie w Arteku .
                  Powiedziano mi, że hurtowanie mogą zdobyć bardzo limitowaną liczbę butelek tych piw w ramach transakcji wiązanej - w zestawach ze znacznie większą liczbą innych piw browaru.
                  Jako konsumenta detalicznego w zasadzie mnie to "wali", ale powoduje, że piwa te są, jak Murzyn na pasach (pojawia się i znika ). I polować nie będę, swój honor konsumencki posiadam .
                  To akurat można zrozumieć. Dana hurtownia nie kupuje na co dzień "zwykłych" piw z danego browaru, a potem nagle chce duże ilości piw premium. W przypadku tych piw browar Spółdzielczy docenia stałych klientów hurtowych lub sprzedaje w pakiecie z innymi. Moim zdaniem to jak najbardziej fair.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9731

                    #10
                    Taką informację uzyskałem od lekko zirytowanych ludzi ze specjalistycznego sklepu w centrum W-wy, przypuszczam więc, że to nie była sytuacja zakupu "jednorazowego"...

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19165

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                      To akurat można zrozumieć. Dana hurtownia nie kupuje na co dzień "zwykłych" piw z danego browaru, a potem nagle chce duże ilości piw premium. W przypadku tych piw browar Spółdzielczy docenia stałych klientów hurtowych lub sprzedaje w pakiecie z innymi. Moim zdaniem to jak najbardziej fair.
                      Mówisz jako sprzedający a nie kupujący. Browarów jest blisko 200. Uważasz za normalne, że z każdym z 200 mam zawrzeć transakcję wiązaną, by dostać jedno piwo, które mnie interesuje?

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mówisz jako sprzedający a nie kupujący. Browarów jest blisko 200. Uważasz za normalne, że z każdym z 200 mam zawrzeć transakcję wiązaną, by dostać jedno piwo, które mnie interesuje?
                        Pytasz jako klient końcowy czy wcielasz się w rolę właściciela hurtowni?
                        Jeśli dana hurtownia na stałe ma w ofercie piwa z danego browaru to na pewno dostanie do dystrybucji piwo, które jest w małych ilościach.
                        Jeśli dla hurtowni, która nie kupuje piw na bieżąco zabraknie "sztosów" to nie widzę w tym nic złego. Również jeśli "musi" kupić je w zestawie z innymi piwami.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎