Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Dzikość Żółtej Pantery

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Artezan (Błonie), Dzikość Żółtej Pantery

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Brodzislaw
    Senior
    • 09-2013
    • 1020

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemno-brązowy, wpadający w czarny [4]
    Piana: beżowa z drobnych i średnich pęcherzy, opadając dziurawiła i tworzyła spore bąble. [3.5]
    Zapach: ciemnych i palonych słodów z kawą na pierwszym planie, dalej suszona śliwka, pumpernikiel i likier. W tle kakao. [4]
    Smak: kawa, czekolada, w słodszym odcieniu, do tego odrobina suszonych owoców, kakao. Wyczuwalne nuty sherry. Kontra goryczkowa, palona i alkoholowa. Procenty dają efekt lekkiego pieczenia od przełyku. [4]
    Wysycenie: W granicach średniego - optymalne [4.5]
    Opakowanie: Trochę dziwny ten design ale zwraca uwagę oko na etykietę. Zbyt mało info. [4.5]
    Uwagi: Zaskakująco pijalny, po słodszej stronie mocy IP.

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Minimalne rubinowe przebłyski na brzegach, generalnie czarna dziura. [4]
      Piana: Beżowa, bardzo drobna, średniowysoka, trwała. [4]
      Zapach: Suszone owoce, nie tylko śliwki, czekolada, kawa, daleki powiew karmelu. [4]
      Smak: Oleista czekolada deserowa, rodzynki, może ślad rumu, w tle nuty gorzkiej kawy, wyczuwalny (ale łagodny) alkohol, wiśnie w czekoladzie chyba też... [4.5]
      Wysycenie: Niskie, stosowne. [4]
      Opakowanie: Cóż, ukłony dla Pana Piotra, ew. Franka Kimono .
      Nazwa budzi miłe wspomnienia, ale nawiązania nie rozumiem... Nowa seria browaru, kapsel browaru. [4]
      Uwagi: Bardzo smaczny porter, rzeczywiście, nieco w słodową stronę mocy. Jeśli spotkam gdzieś, kupię, żeby zadołować. Będzie się działo!

      Moja ocena: [4.2]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny albo brunatny, nieprzejrzysty. [5]
        Piana: Średnio obfita, średnie i drobne pęcherzyki, ciemno beżowa, średnio trwała [4]
        Zapach: Palony, kawa, kakao, suszone owoce, może rodzynki, średnio intensywny, przyjemny. [4]
        Smak: Super. Gęste, oleiste, ciemna czekolada, rodzynki, kawa, trochę wzmacnianego wina(specjalistą nie jestem, niech będzie że to sherry), nuta syropu na kaszel, słodycz obecna, ale całkiem dobrze przykryta, średnia palona goryczka, po za tym dość wyraźny alkohol. [4]
        Wysycenie: Niskie - dobrze pasuje. [4.5]
        Opakowanie: Nudne, etykieta nie najlepiej naklejona, mało informacji(niedokładny skład, brak ekstratku) [2.5]
        Uwagi: Smaczne piwo, złożone i treściwe. Mam jeszcze jedną butelkę, ale najwcześniej otworzę w przyszłym roku, bo jeszcze nie do końca się ułożyło. Warka do 28.05.2018.

        Moja ocena: [4]
        Last edited by rafalek21; 29-05-2018, 01:31.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎