Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Salio, Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Salio, Pils

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Szacun. Browar nie przyznaje się do uwarzonego przez siebie piwa, natomiast na browar.bizie wiedzą lepiej.
    Last edited by abernacka; 21-03-2018, 21:31.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złociste [4.5]
      Piana: biała, drobna, delikatna, opada powoli ale zauważalnie [3.5]
      Zapach: lekki, słodowo-chmielowy [3.5]
      Smak: leciutkie, czuć, że piwo jest świeże i powinno jeszcze trochę poleżakować, goryczka fajna, dobrze wyczuwalna, finisz słodowy, lekko owocowy z delikatnym posmakiem drożdżowym [4]
      Wysycenie: troszkę za duże [4]
      Opakowanie: bączek z etykietą, (etykieta dana osobno) firmowy kapsel [3.5]
      Uwagi: Fajny, świeżutki pils choć powinien być bardziej doleżakowany

      Moja ocena: [3.775]
      Attached Files
      Last edited by becik; 20-05-2018, 17:10.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Eh, Browar jeszcze NIE WARZY!!!!
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Marcin, domyślam się, ale skoro browar oszukuje klienta na miejscu mówiąc, że to ich piwo to tak oceniam, jeśli będą mieć swoje wtedy ocenię powtórnie.
          Last edited by becik; 20-05-2018, 17:47.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Marcin, domyślam się, ale skoro browar oszukuje klienta na miejscu mówiąc, że to ich piwo to tak oceniam, jeśli będą mieć swoje wtedy ocenię powtórnie.
            Ależ nie oszukuje. Przecież na FB browar wprost pisze, że jeszcze nie warzą. To naprawdę, nie jest żadna wiedza tajemna.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Nie śledzę browaru na FB tylko powtarzam to co usłyszałem na miejscu w browarze
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4312

                #8
                No, nie warzą, niestety.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #9
                  A gdzie to jest napisane? Na FB Salio nie znalazłem. Zatwierdzenie typu jest z zeszłego roku. Do tego czasu już na pewno dojrzały piwa.

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    #10
                    NA Fb na pytanie, kiedy będą warzyli swoje piwo, odpowiedzieli, że poinfromują. Do tej pory nie poinformowali. W tej sytuacji jedynie naoczna obserwacja procesu mogłaby dać pewność.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                      NA Fb na pytanie, kiedy będą warzyli swoje piwo, odpowiedzieli, że poinfromują.
                      Ja nie widzę tej odpowiedzi. Pytanie jest nawet dwa razy.

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4312

                        #12
                        Może usunięta? raczej nie jestem sklerotykiem, a jakiś czas temu coś takiego czytałem.

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10837

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja nie widzę tej odpowiedzi. Pytanie jest nawet dwa razy.
                          Kilka razy pisali o tym na swoim profilu. Jak widać kogoś to zabolało, i wszystkie tego typu newsy zostały usunięte. Prowadziłem z nimi również prywatną konwersacje, jednakże (wybaczcie) ich nie udostępnię do publicznej wiadomości.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Ja już w to nie wnikam, jak pisałem, byłem w marcu, mi POWIEDZIELI na miejscu, ze warzą od listopada, wszystkie piwa faktycznie, smakowały jak młode, świeże, niedoleżakowane
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4312

                              #15
                              No to jak z tym w końcu jest?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎