Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Noteckie Jubileuszowe 1893

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Czarnków, Noteckie Jubileuszowe 1893

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, idealnie klarowny. Intensywna barwa [4.5]
    Piana: Dość spora, nieźle z trwałością. Opada powoli [3.5]
    Zapach: Słodowy i słodkawe elementy kojarzące się trochę z karmelem a trochę z ciastem. Chmiel bardzo słabo wyczuwalny [3]
    Smak: Goryczka niska, po chwili lekko narasta w kierunku nisko-średniej. Nie jest za przyjemna i na finiszu wpada w lekki kwasek. Treściwość taka sobie. Słód, do tego elementy słodkawe i wspomniana goryczka. Po ogrzaniu wkrada się też drobny element piwnicy. Piwo generalnie mocno wodniste. Jak na te parametry to nawet bardzo mocno wodniste. Smak mocno rozmyty [2.5]
    Wysycenie: Piwo jak na lagera jest zdecydowanie za mało nagazowane. Potęguje to efekt wspomnianej wodnistości [3]
    Opakowanie: Bączek 0,33 z etykietą kojarzącą się z zapyziałym PRL-em. Etykieta mała, info też mało wyczerpujące [2.5]
    Uwagi: Skusiłem się na promocję. Pierwszy od dawna produkt z Czarnkowa. Jeszcze raz się przekonałem, że nie warto

    Moja ocena: [2.9]

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2291

      #3
      Zgadzam się. Piłem w kwietniu, zaraz po pojawieniu się na rynku skuszony nazwą.
      Myślałem, że to będzie lepszy lager z okazji jubileuszu, ale gdzie tam, już lepiej wziąć ich klasyczne Noteckie. To jest bezsmakowe i wodniste.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #4
        Zapach kukurydzy już niższy niż w ich bursztynowym, poza tym płaskie, wodniste.

        Kolejna ofiara promocji i jubileuszu W tym stanie nie dociągną do 150 lecia... szkoda.
        Oni chyba utrzymują się dzięki takim frajerom jak my trzej. Naprawdę trudno kupić coś równie kiepskiego.

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #5
          To ja byłem tym czwartym frajerem
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: bursztynowo-złocisty, bardzo ładny [5]
            Piana: biała, drobna, opada powoli ale zauważalnie [3.5]
            Zapach: lekki, głównie słodowy [3.5]
            Smak: dość treściwe ale pod koniec łyczka delikatnie rozwodnionie, goryczka średnio umiarkowana, lekko pestkowa, delikatna metaliczność, odrobina piwnicy, słodowe posmaki na finiszu [2.5]
            Wysycenie: troszkę za duże [4]
            Opakowanie: klasyczna etykieta browaru, firmowy kapsel [4]
            Uwagi: Myślałem, że to będzie to fajny pils ale wyszło dość miernie

            Moja ocena: [3.225]
            Attached Files
            Last edited by becik; 31-08-2018, 21:04.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎