Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, Karniak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Gloger, Karniak

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemny bursztyn, klarowne. [3.5]
    Piana: Kremowa, średnio pęcherzykowa, wysoka i trwała. [4.5]
    Zapach: Sporo słodu i też zbożowych nut, gdzieś w tle skąpy aromat żywicy i białych owoców. [3.5]
    Smak: Z początku jakaś zbożowa nalewka, później coraz wyraźniejsza goryczka, tytoniowa i odrobinę za tępa. Owoców właściwie brak, na finiszu czuję jakbym wypalił peta i zakąsił łodygą trawy. [3.5]
    Wysycenie: W miarę niskie, odpowiednie dla tego piwa. [4.5]
    Opakowanie: Drugie z kolei piwo kibicowskie z Glogera, barwy biało-czerwone, jak zwykle nie podali nazw chmieli, a tu szczególnie by się to przydało. [3.5]
    Uwagi: Piwo niby w stylu Russian Pale Ale . Nigdy nie piłem czegoś takiego, bardzo wątpię żeby tu były jakieś rosyjskie chmiele, których żadnych nie znam. Pewnie to jest Marynka i jakiś amerykaniec, ale goryczka jest bardzo angielska. Termin do 21.12.2018.

    Moja ocena: [3.65]

    Comment

    • LubieStrongi
      Senior
      • 02-2016
      • 195

      #3
      Właśnie, jakie znamy odmiany rosyjskich chmieli?

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Teoretycznie rośnie tam jakaś Serebrianka czy jakoś tak, ale jeszcze nie widziałem piwa z tym chmielem.
        Last edited by rafalek21; 23-04-2018, 18:28.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: ciemny bursztyn, lekkie zmętnienie [3.5]
          Piana: czapowata, lekkie ecru, średnie bąbelki, opada zauważalnie [3.5]
          Zapach: słaby, lekkie owoce i jakieś zioła [3]
          Smak: pełne i treściwe, goryczka wyraźna, umiarkowana, lekki posmak owocowy, morele, brzoskwinia, do tego minimalne ziołowy posmak, trochę krówki, dziwny misz masz smaków ale całość była fajna [4]
          Wysycenie: ciut za duże [4.5]
          Opakowanie: etykieta mundialowa w biało czerwonej tonacji, firmowy kapsel [4]
          Uwagi: Dziwne ale smaczne piwo

          Moja ocena: [3.6]
          Attached Files
          Last edited by becik; 31-07-2018, 19:18.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎