Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapanbrat, [Trzech Kumpli] Piwo W Stylu Grodziskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zapanbrat, [Trzech Kumpli] Piwo W Stylu Grodziskie

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #2
    Nie ma się co rozpisywać - jest wszystko na swoim miejscu : wędzonka, gaz, gęsta, wysoka piana. Po rowerku w to upalne majowe święto - znakomicie orzeźwiło i nawodniło. Jestem zdecydowanie na tak
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Słomkowy, mętny. [4]
      Piana: Bardzo wysoka, trwała, śnieżnobiała. [5]
      Zapach: Wędzonka szynkowa, niezbyt silna. [4]
      Smak: Kwaskowe, wędzone, nikły drzewno-ziołowy posmak, goryczka ziołowa, niska. [4]
      Wysycenie: Średnie. [3]
      Opakowanie: Nic specjalnego, plus za firmowy kapsel. [3.5]
      Uwagi: Orzeźwiające, niezłe, ale troszkę brak mi nut słodowych w smaku. Smakuje jak lekko wędzona lemoniada, kwaskowe, lekkie, jeśli nie wodniste i tyle. Trochę za niskie wysycenie.

      Moja ocena: [4.025]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Blado-słomkowy, leciutko zamglony. [5]
        Piana: Jasna, bardzo obfita, trwała, jednolicie drobne pęcherzyki, nieźle zdobi szkło. [5]
        Zapach: Umiarkowanie szynkowa wędzonka, prosty, przyjemny - w porządku. [3.5]
        Smak: Najlepszym określeniem będzie "wodniste i kwaskowate", to piwo niewiele oferuje ponad to: odrobina słodu pszenicznego, subtelna wędzonka, niska ziołowa goryczka. [3]
        Wysycenie: Lekko ponad średnie - chyba jest to dolna granica stylu, ale pasuje mi. [4]
        Opakowanie: Etykieta bardzo ładna, czytelna, firmowy kapselek, nie do końca dokładny skład. [4.5]
        Uwagi: Jako grodzisz spełnia swoją rolę - dobrze gasi pragnienie, ale osobiście oczekiwałem więcej. Warka do 07.11.2018.

        Moja ocena: [3.6]

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Symbolicznie inny niż woda. [3.5]
          Piana: Biała, bardzo drobna, bardzo wysoka i trwała. Na dodatek ładnie się osadza. [4.5]
          Zapach: Słaby, z delikatnym akcentem wędzonym. [3]
          Smak: Wodnista wędzonka, ślad słodu. Brak treści usprawiedliwiają parametry, choć nie całkiem... [3.5]
          Wysycenie: Dużo gazu, wiadomo. [4]
          Opakowanie: Eta w starym stylu, na dodatek na kontrze przyzwoite info o stylu grodziskim. [4]
          Uwagi: Bardzo lekkie piwo, takie bardziej muśnięcie piwno-grodziskie...

          Moja ocena: [3.475]

          Comment

          • DariuszSawicki
            Senior
            • 08-2012
            • 2868

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: To nawet nie jest słomka... To jest lekko zażółcona woda. [3.5]
            Piana: Biała, bardzo drobna, powoli opada, znaczy szkło. [4]
            Zapach: Szynkowa wędzonka, nic więcej nie czuć. [3]
            Smak: Woda z bardzo lekką wędzonką i na siłę wyczuwalną ziołową goryczką. [2.5]
            Wysycenie: Wysokie. [4]
            Opakowanie: Bardzo ładna etykieta, dużo do czytania z tyłu, kapsel Trzech Kumpli. [4.5]
            Uwagi: Już kolor zapowiadał smak. Wiadomo, że ten styl jest lekki, ale tutaj przesadzono, więcej jest wody niż piwa. Nie smakowało mi i więcej nie wypiję. Termin do 21.07.2020.

            Moja ocena: [3.05]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎