Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maryensztadt, Lost ChoCo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Maryensztadt, Lost ChoCo

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Jest kawa, ciemne pieczywo oraz to czym to piwo się wyróżnia - wyraźne nuty kakaowca i kokosa. Nie takiego z znanego batonika, mniej wyraźne i mniej słodkie. Po ogrzaniu kwaskowe od słodów, ale nie mniej wytrawne. Nagazowanie słabe. Wpis retrospektywny. Ocena 4.
    Attached Files
    Last edited by e-prezes; 24-05-2018, 08:50.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: brązowawo-czarny [3.5]
      Piana: jasny beż, drobna, z początku trzyma się mocno po jakimś czasie opada do obwódki wokół szkła [3.5]
      Zapach: lekki, kawowo-kokosowy [3]
      Smak: dość pełne, treściwość ucieka, leciutka goryczka, mocniejsza palność, trochę kawy, trochę czekolady, całość niestety zbyt mocno okrasza kokosowy posmak, pewnie fanom kokosa by to smakowało ale ja nie cierpię kokosa więc dla mnie to taki mix kawowo-czekoladowy z kokosem z przewagą ostatniego, momentami zbyt nachalny posmak, nawet nie wiem czy sztuczny czy naturalny (skąd kokosy w Zwoleniu?) [3]
      Wysycenie: ciut za duże [4.5]
      Opakowanie: opakowanie na piąteczkę [5]
      Uwagi: Nie mój smak, piwo nie dla mnie, fani kokosów do sklepów

      Moja ocena: [3.25]
      Attached Files
      Last edited by becik; 26-05-2018, 11:12.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎